"2013-2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 181 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 3711 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 209 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9106109 баптарына және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 166 «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе облысының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3478 санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде № 5-6 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер:
«36 799 981,1» сандары «36 735 584,2» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«21 820 357,1» сандары «21 710 052,2» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар:
«40 778 806,5» сандары «40 668 501,6» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) –
«- 4 105 125,4» сандары «- 4 059 217,4» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
«4 105 125,4» сандары «4 059 217,4» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қарыздарды қайтару
«1 006 092» сандары «1 052 000» сандарымен ауыстырылсын.
2) келесі мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«5-1. Функциялардың берілуіне байланысты 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттер түсiмдерi қарастырылсын:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 162 718,5 мың теңге»;
3) 6 тармақтағы:
5 азат жол бөлігінде:
«13 322» сандары «2 401,7» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2012 года № 94 "О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 декабря 2013 года № 3711. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 209
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 03.02.2014 № 209.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением Актюбинского областного маслихата от 3 декабря 2013 года № 166 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2013 - 2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 94 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3478, опубликованное 15 января 2013 года в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 5-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры «36 799 981,1» заменить цифрами «36 735 584,2»;
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «21 820 357,1» заменить цифрами «21 710 052,2»;
в подпункте 2):
затраты:
цифры «40 778 806,5» заменить цифрами «40 668 501,6»;
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры «- 4 105 125,4» заменить цифрами «- 4 059 217,4»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры «4 105 125,4» заменить цифрами «4 059 217,4»,
в том числе:
погашение займов –
цифры «1 006 092» заменить цифрами «1 052 000».
2) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций:
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 162 718,5 тысяч тенге»;
3) в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры «13 322» заменить цифрами «2 401,7»;
в части абзаца 7: