2014-2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 3736 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, тиісінше, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 961 147,7 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 447 755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 223 388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 450 708,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 839 296,5 мың теңге;
2) шығындар – 45 442 226,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 719 635,4 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 719 635,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 2 200 714,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2 200 714,1 мың теңге,
оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 3 857 736 мың теңге.
қарыздарды қайтару – 4 234 744 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 20.02.2014 № 214 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.04.2014 № 219 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.05.2014 № 241 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.08.2014 № 264 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.10.2014 № 272 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 52 бабына сәйкес, 1 тармағының 1, 2 тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені еске алынсын:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 18 пайыз;

О бюджете города Актобе на 2014-2016 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 декабря 2013 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 января 2014 года № 3736. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 961 147,7 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 20 447 755 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 388 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 450 708,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 839 296,5 тысяч тенге;
2) затраты – 45 442 226,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 719 635,4 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 719 635,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 200 714,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200 714,1 тысяч тенге,
в том числе:
поступление займов – 3 857 736 тысяч тенге.
погашение займов – 4 234 744 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 20.02.2014 № 214 (вводится в действие с 01.01.2014); от 15.04.2014 № 219 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.05.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014); от 07.08.2014 № 264 (вводится в действие с 01.01.2014); от 18.10.2014 № 272 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренных подпунктами 1, 2 пункта 1.
3. Принять к сведению, что решением № 168 от 11 декабря 2013 года Актюбинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 18 процентов;

2) әлеуметтік салық бойынша 18 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.
4. "2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5 бабына сәйкес, жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
5. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру үрдісін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдері жалпы сомасы - 541 199 мың теңге көзделсін.
6. "2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабына сәйкес:
2014 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгi мөлшерi – 19 966 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 1 852 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төменгi күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 19 966 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
"2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-1 бабына сәйкес, 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақшасымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.04.2014 № 219 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).

2) по социальному налогу 18 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты зачисляются полностью в бюджет города Актобе.
4. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год поступления текущих трансфертов в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в общей сумме – 541 199 тысяч тенге.
6. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы" установлены:
с 1 января 2014 года:
1) минимальный размер заработной платы – 19 966 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 852 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 19 966 тенге.
Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы" установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.
Сноска. Решение дополнено подпунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.04.2014 № 219 (вводится в действие с 01.01.2014).

7. 2014 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен келесідей мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз етуге - 24 733 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 954 600 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 73 670 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 960 145 мың теңге;
халыққа әлеуметтiк қорғау және көмек көрсетуге - 36 031 мың теңге;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 90 134 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 3 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге - 1 000 мың теңге;
2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 466 262 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.04.2014 № 219 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.10.2014 № 272 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2014 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері мен кредиттер түскені ескерілсін:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 1 451 521 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 4 946 744 мың теңге.
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 4 105 615 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға - 1 836 256 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 100 000 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 900 000 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 469 140 мың теңге.
Аталған нысаналы даму трансферттер мен кредиттер сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 20.02.2014 № 214 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.04.2014 № 219 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.08.2014 № 264 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

7. Учесть в бюджете города Актобе на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
на обеспечение безопасности дорожного движения - 24 733 тыс.тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 954 600 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе - 73 670 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования - 960 145 тысяч тенге;
на оказание социальной защиты и помощи населению - 36 031 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы - 90 134 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи - 3 000 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 1 000 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 466 262 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяются на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.04.2014 № 219 (вводится в действие с 01.01.2014); от 18.10.2014 № 272 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть в проекте бюджета города Актобе на 2014 год поступление кредитов и целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на строительство и реконструкция объектов образования - 1 451 521 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда - 4 946 744 тысяч тенге.
на проектирование развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры - 4 105 615 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения - 1 836 256 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 100 000 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 900 000 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 469 140 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 20.02.2014 № 214 (вводится в действие с 01.01.2014); от 15.04.2014 № 219 (вводится в действие с 01.01.2014); от 07.08.2014 № 264 (вводится в действие с 01.01.2014).

9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте, Қазақстан Республикасы Үкіметімен белгіленетін шарттарға сәйкес, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін кредиттер – 0 мың теңге түскені ескерілсін.
Көрсетілген кредиттер сомасын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 18.10.2014 № 272 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2014 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері мен кредиттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 1 544 148 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салуға және (немесе) сатып алуға – 1 040 213 мың теңге.
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 762 796,8 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 0 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 1 760 413,7 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 277 495,7 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 197 344,5 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 0 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 40 390,3 мың теңге;
бруцеллез ауруымен ауырған, санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылық жануарларының (ірі қара және ұсақ мүйізді малдар) құнын (50% дейін) өтеуге – 2 164 мың теңге.
көп пәтерлi тұрғын үйлерге энергетикалық аудит жүргiзу – 8 125 мың теңге;
елдi мекендердi абаттандыруға және көгалдандыруға – 756 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 1 562 875,5 мың теңге;
аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге - 0 мың теңге;
елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға - 0 мың теңге.
Аталған трансферттер сомалары қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 20.02.2014 № 214 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.05.2014 № 241 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.08.2014 № 264 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.10.2014 № 272 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. Ақтөбе қаласының жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві – 10 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

9. Учесть в городском бюджете на 2014 год поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов, в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан в сумме – 0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 18.10.2014 № 272 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Учесть в бюджете города Актобе на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов, на развитие и кредиты из областного бюджета, в том числе:
на строительство и реконструкция объектов образования – 1 544 148 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 1 040 213 тысяч тенге.
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 762 796,8 тысяч тенге;
на развитие объектов спорта - 0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 1 760 413,7 тысяч тенге:
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 277 495,7 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 197 344,5 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах - 0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 40 390,3 тысяч тенге;
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой – 2 164 тысяч тенге;
на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов – 8 125 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 756 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 1 562 875,5 тысяч тенге;
разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов – 0 тысяч тенге;
освещение улиц в населенных пунктах – 0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов и кредитов определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 20.02.2014 № 214 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.05.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014); от 07.08.2014 № 264 (вводится в действие с 01.01.2014); от 18.10.2014 № 272 (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Актобе на 2014 год в сумме – 10 000 тысяч тенге.

Ескерту. 11 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 22.05.2014 № 241 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.10.2014 № 272 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. 2014 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
сессия төрағасы
Ә. Тасимов
Ақтөбе қалалық мәслихатының
хатшысы
С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының

Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 22.05.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014); от 18.10.2014 № 272 (вводится в действие с 01.01.2014).
12. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Актобе на 2014 год, согласно приложения 4.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии маслихата
города Актобе
А. Тасимов
Секретарь маслихата города Актобе С. Шинтасова
Приложение 1
к решению № 184
маслихата города Актобе