Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 75 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 ақпанда № 3520 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 148 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3477 тіркелген, 2013 жылғы 10, 17 қантарындағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 2 және № 3 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 985 111,0" сандар "3 847 102,0" сандарымен ауыстырылсын
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 509 176,0" сандар "3 371 167,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 985 111,0" сандар "4 032 016,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"- 5 962,0" сандар "- 190 876,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"5 962,0" сандар "190 876,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
6 тармақшасында 3 абзацы алып тасталынсын:
3) 9 тармақшасы алып тасталынсын;
4) 10 тармақшасы алып тасталынсын;
5) 12 тармақшасы келесі абзацтармен толықтырсын:
2 абзацында
"Қарабұтақ-Комсомол-Северное-Ұшқатты" автокөлік жолының 4-5 шақырым Қарағансай сайы арқылы өтетін көпірді күрделі жөндеуге - 8920,0 мың теңгеге толықтырлсын;
3 абзацында

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 25 января 2013 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 февраля 2013 года № 3520. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 апреля 2014 года № 148
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.04.2014 № 148.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 73 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3477 опубликованное 10, 17 января 2013 года в районной газете «Жаңалық жаршысы» за № 2 и № 3) следующие изменения и дополнения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 985 111,0» заменить цифрами «3 847 102,0»
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «3 509 176,0» заменить цифрами «3 371 167,0»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 985 111,0» заменить цифрами «4 032 016,2»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 5962,0» заменить цифрами «- 190 876,2»;
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры «5962,0» заменить цифрами «190 876,2»;
2) в подпункт 6 внести следующие изменения:
в подпункте 6 исключить 3 абзац;
3) подпункт 9 исключить;
4) подпункт 10 исключить;
5) в подпункте 12 дополнить следующие абзацы:
2 абзац
на капитальный ремонт моста через столба Карагансай вдоль автодороги "Карабутак-Комсомол-Северное-Ушкатты" на расстоянии 4-5 в дополнить на 8920,0 тысяч тенге;
3 абзац

1 623 892,0
004
Жалпы білім беру
1 613 713,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
10 179,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
591 308,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
485 914,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
485 914,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
105 394,6
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4 056,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 416,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 217,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 705,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
113 458,0
02
Әлеуметтік көмек
92 173,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 260,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5 260,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 913,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14 915,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 828,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 000,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 120,0
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 285,0
451
Ауданның(облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 285,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 643,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
642,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
395 612,5
01
Тұрғын үй шаруашылығы
72 291,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

1623892,0
004
Общеобразовательное обучение
1613713,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
10179,0
09
Прочие услуги в области образования
591308,6
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
485914,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
485914,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
105394,6
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4056,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2416,0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13217,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85705,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
113458,0
02
Социальная помощь
92173,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),аульного (сельского) округа
5260,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5260,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86913,0
002
Программа занятости
14915,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12828,0
005
Государственная адресная социальная помощь
50,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32000,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2120,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21285,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21285,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20643,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставкепособийидругих социальных выплат
642,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
395612,5
01
Жилищное хозяйство
72291,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

4 751,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 000,0
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
14 030,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 731,3
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 793,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
938,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8 299,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 069,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
1 230,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 694,0
01
Ауыл шаруашылығы
23 733,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 003,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 503,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
8 730,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8 730,0
06
Жер қатынастары
6 246,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 246,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 246,0
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
50 715,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
50 715,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50 715,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 408,0
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 408,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 408,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 408,0
12
Көлiк және коммуникация
420 974,0
01
Автомобиль көлігі
420 974,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

4751,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1000,0
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
14030,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5731,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4793,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
938,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8299,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7069,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1230,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80694,0
01
Сельское хозяйство
23733,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15003,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13503,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
8730,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8730,0
06
Земельные отношения
6246,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6246,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6246,0
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50715,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
50715,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50715,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7408,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7408,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7408,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7408,0
12
Транспорт и коммуникации
420974,0
01
Автомобильный транспорт
420974,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа