Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 шілдедегі № 108 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 тамызда № 3629 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 148 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3477 тіркелген, 2013 жылғы 10, 17 қаңтарындағы аудандық «Жаңалық жаршысы» газетінің № 2, № 3 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 883 512,0» сандар «3 778 889,0» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
«3 374 442,0» сандар «3 269 819,0» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«4 068 186,9» сандар «3 963 563,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
11 тармақшасында:
6 абзац бөлігінде:
«120000,0» сандар «5000,0» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
Әйтеке би ауданың Аралтөбе селосына су құбыры жүйесін салуға жобалық сметалық құжаттар жасатуға - 2250,0 мың теңге;
12 тармақшасында:
3 абзац бөлігінде:
«8920,0» сандар «10120,0» сандарымен ауыстырылсын;
6 абзац бөлігінде:
«2116,0» сандар «1889,0» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«білім мекемелерін электрондық оқу жүйесін енгізуге - 3318,0 мың теңге»;
«Жұмыспен қамту - 2020» жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге - 3836,0 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29 июля 2013 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 августа 2013 года № 3629. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 апреля 2014 года № 148
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.04.2014 № 148.
В соответствии с статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 73 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3477 опубликованное 10, 17 января 2013 года в районной газете «Жаңалық жаршысы» № 2, № 3) следующие изменения и дополнение:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 883 512,0» заменить цифрами «3 778 889,0»
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «3 374 442,0» заменить цифрами «3 269 819,0»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 068 186,9» заменить цифрами «3 963 563,9»;
2) в пункте 6:
в подпункте 11:
в части абзаца 6
цифры «120000,0» заменить цифрами «5000,0»;
дополнить абзацем следующего содержания:
разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в селе Аралтобе Айтекебийского района - 2250,0 тысячи тенге;
в подпункте 12:
в части абзаца 3
цифры «8920,0» заменить цифрами «10120,0»;
в части абзаца 6
цифры «2116,0» заменить цифрами «1889,0»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«на внедрение системы электронного обучения в организациях образования - 3318,0 тыс.тенге»;
«на развитие сельских населенных пунктов в рамках «Дорожной карты занятости 2020» - 3836,0 тыс.тенге»;

1 294,7
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 627 125,6
004
Жалпы білім беру
1 615 533,6
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
11 592,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
564 623,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
498 453,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
498 453,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
66 170,8
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4 056,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 416,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 217,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 481,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
113 808,0
02
Әлеуметтік көмек
92 523,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 260,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5 260,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 263,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14 915,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 828,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 350,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 120,0
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 285,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 285,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 643,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
642,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

1294,7
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1627125,6
004
Общеобразовательное обучение
1615533,6
005
Дополнительное образование для детей и юношества
11592,0
09
Прочие услуги в области образования
564623,8
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
498453,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
498453,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
66170,8
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4056,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2416,0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13217,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46481,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
113808,0
02
Социальная помощь
92523,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка (села), сельского округа
5260,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5260,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87263,0
002
Программа занятости
14915,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12828,0
005
Государственная адресная социальная помощь
50,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32350,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2120,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21285,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21285,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20643,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
642,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство