Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 124 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3705 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 148 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3477 тіркелген 2013 жылғы 10, 17 қаңтарындағы аудандық «Жаңалық жаршысы» газетінің № 2, № 3 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 793 432,1» сандар «3 760 102,6» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша
«35 924,0» сандар «35 929,6» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«3 264 362,1» сандар «3 231 027,0» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 978 107,0» сандар «3 944 777,5» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта
2 тармақшасында
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруде жан басына қарай қаржыландыруға қабылданған шығындарды ұлғайтуға» – 71048,7 мың теңгеге толықтырылсын;
3 тармақшасында
2 абзац бөлігінде
«278 136,0» сандар «178 136,0» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақшасында
2 абзац бөлігінде
«23 642,0» сандар «19 258,2» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2013 года № 3705. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 апреля 2014 года № 148
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.04.2014 № 148.
В соответствии с статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 73 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3477, опубликованное 10, 17 января 2013 года в районной газете «Жаңалық жаршысы» № 2, № 3) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 793 432,1» заменить цифрами «3 760 102,6»;
в том числе:
по неналоговым поступлениям
цифры «35 924,0» заменить цифрами «35 929,6»;
по поступлениям трансфертов
цифры «3 264 362,1» заменить цифрами «3 231 027,0»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 978 107,0» заменить цифрами «3 944 777,5»;
2) в пункте 6
в подпункте 2
дополнить абзацем следующего содержания;
«на апробирование подушевого финансирования начального,основного среднего и общего среднего образования» - 71 048,7 тыс.тенге;
в подпункте 3;
в части абзаца 2
цифры «278 136,0» заменить цифрами «178 136,0»;
в подпункте 8;
в части абзаца 2
цифры «23 642,0» заменить цифрами «19 258,2»;
и дополнить абзацем следующего содержания;

Жергілікті атқарушы органдарға атқарымдар мен өкілеттіліктің берілуіне байланысты білім беру саласында жан басына қарай қаржыландыруға қабылданған шығындар бойынша – 61 991,6 мың теңге;
3) көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4) Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының                     Аудандық
сессия төрағасы                    мәслихат хатшысы
С.Кішкенебаев                       А.Ермағамбет

«распределение сумм поступлений трансфертов в республиканский бюджет в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования» - 61 991,6 тысяч тенге.
3) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
4) Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                 Секретарь районного
районного маслихата                      маслихата
С.Кишкенебаев                       А.Ермагамбет
Приложение
к решению районного маслихата

1654863,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл,ауылдық округ әкімінің аппараты
1294,7
005
Селолық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1294,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1653568,7
003
Жалпы білім беру
1640356,7
006
Балаларға қосымша білім беру
13212,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
605491,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
102242,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30470,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4056,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2416,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4011,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12695,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42753,5
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
5839,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
503249,1
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
503249,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114573,0
02
Әлеуметтік көмек
93699,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5226,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5226,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88473,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14480,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13369,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35356,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22400,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2868,0
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20874,0
451
Ауданның(облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1654863,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1294,7
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1294,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
1653568,7
003
Общеобразовательное обучение
1640356,7
006
Дополнительное образование для детей
13212,0
09
Прочие услуги в области образования
605491,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
102242,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30470,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4056,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2416,0
012
Капитальные расходы государственного органа
4011,8
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12695,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42753,5
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
5839,5
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
503249,1
037
Строительство и реконструкция объектов образования
503249,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
114573,0
02
Социальная помощь
93699,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
5226,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5226,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88473,0
002
Программа занятости
14480,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13369,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35356,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22400,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2868,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20874,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)