Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 68 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда № 3527 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 130 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 130 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына сәйкес Алға аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3483 тіркелген, аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 4, 22 қаңтарда № 5 және 29 қаңтардағы № 6 сандарында жарияланған) № 62 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) 1 тармақшасында:
кірістер
«3 854 230» деген сандар «3 804 569» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 794 455» сандары «2 744 794» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 854 230» сандары «3 830 324» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо «8 120»
сандарымен толықтырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «8 120» сандарымен толықтырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«-9 846» сандары «-43 721» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«9 846» сандары «43 721» сандарымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақ алынып тасталсын;
3) 8 тармақ алынып тасталсын;
4) 9 тармақта 1 азат жолында:
«30 000» сандары «60 000» сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жолы алынып тасталсын.
5) 10 тармақ:
мынадай мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
«аудан аппаратын материалдық техникалық жарақтандыруға – 4600 мың теңге».

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 62 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 31 января 2013 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 февраля 2013 года № 3527. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 130
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2013 № 130.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 5 статьи 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 62 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3483, опубликованное в районной газете «Жулдыз-Звезда» от 15 января № 4, 22 января № 5 и 29 января № 6 2013 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 854 230» заменить цифрами «3 804 569»;
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «2 794 455» заменить цифрами «2 744 794»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «3 854 230» заменить цифрами «3 830 324»;
в подпункте 4)
сальдо по операциям с финансовыми активами дополнить цифрами «8 120»;
в том числе:
приобретение финансовых активов дополнить цифрами «8 120»;
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры «-9 846» заменить цифрами «-43 721»;
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры «9 846» заменить цифрами «43 721»;
2) пункт 7 исключить;
3) пункт 8 исключить;
4) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «30 000» заменить цифрами «60 000»;
абзац 4 исключить;
5) пункт 10:
дополнить абзацем следующего содержания:
«на материально-техническое оснащение аппарата района – 4 600 тысяч тенге»

2. Көрсетілген шешімдегі 1235 қосымшалар осы шешімдегі 1234 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                        хатшысы
К. Байгазин                           А. Кайрушев
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 31 қаңтардағы № 68 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың

2. Приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                Секретарь районного
маслихата                          маслихата
К. Байгазин                        А. Кайрушев
Приложение № 1
к решению Алгинского районного маслихата
от 31 января 2013 года № 68
Приложение № 1
к решению Алгинского районного маслихата