2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 68 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда № 3540 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 03.02.2014 № 26 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген «Жұмыспен қамту 2020» мемлекеттік бағдарламасына сәйкес Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға сұраныс және ұсыныс берген мекемелердің тізбесі № 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі № 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбек ақысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2013 жылға белгіленген ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде белгіленсін.
4. «Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2013 жылы № 12 қосымшаларға сәйкес жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдануын қамтамасыз етсін.
5. «Алға аудандық қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі мен «Алға аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі белгіленген қаражат шегінде жұмыссыздарға ақылы қоғамдық жұмыс ұйымдастыру мақсатында қаржыландыруды аудан бюджетінен қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.С. Ағниязовқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                  А. Сағиев
Қосымша № 1
Алға ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 18.02. № 68
қаулысымен бекітілді
Алға ауданы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыруға сұраныс және ұсыныс берген мекемелердің
ТІЗБЕСІ
Ұйымдардың атауы
Бөлінген
адам саны
қаржы (мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:

Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 18 февраля 2013 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 февраля 2013 года № 3540. Утратило силу постановлением Алгинского районного акимата Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 26
Сноска. Утратило силу постановлением Алгинского районного акимата Актюбинской области от 03.02.2014 № 26.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Программа занятости 2020» акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень заявок и предложении учреждении на организацию общественных работ в 2013 году согласно приложения № 1.
2. Утвердить виды и объемы общественных работ на 2013 год согласно приложения № 2.
3. Размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах установить в сумме минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2013 год.
4. Государственному учреждению «Алгинский районный отдел занятости и социальных программ» в 2013 году обеспечить направление безработных на общественные работы для безработных граждан согласно приложениям № 12.
5. Государственному учреждению «Алгинский районный отдел финансов» и Государственному учреждению «Алгинский районный отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства» выделить средства для организации общественных работ в пределах плана финансирования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.С. Агниязову.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования
Аким района                                  А. Сагиев
Приложение № 1
Утверждено постановлением
Акимата Алгинского района № 68
от 18.02.2013 года
ПЕРЕЧЕНЬ
заявок и предложении от учреждении на организацию
общественных работ на 2013 г. по Алгинскому району
Наименование организации
Выделено
Численность
Выделено (тыс.
тенге)
Всего