Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 "2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 95 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қарашада № 3681 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 27.05.2014 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109 бабының 1 тармағына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 санымен тіркелген, 2013 жылғы 17, 24 қаңтарда № 3, 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«2 710 441» деген сандар «2 709 734,7» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
«387 554» деген сандар «386 847,7» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«2 969 170,4» деген сандар «2 968 464,1» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«15 451» деген сандар «14 986» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«18 176» деген сандар «17 711» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
«-314 980,4» деген сандар «-314 515,4» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
«314 980,4» деген сандар «314 515,4» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 47 "О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 ноября 2013 года № 3681. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 № 127
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения  решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27.05.2014 № 127.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 47 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3482, опубликованное 17, 24 января 2013 года в газете № 3, 4 «Жем-Сағыз») следующие изменения:
1) пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «2 710 441» заменить цифрами «2 709 734,7»;
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «387 554» заменить цифрами «386 847,7»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «2 969 170,4» заменить цифрами «2 968 464,1»;
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «15 451» заменить цифрами «14 986»;
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «18 176» заменить цифрами «17 711»;
в подпункте 5)
дефицит бюджета (профицит)
цифры «-314 980,4» заменить цифрами «-314 515,4»;
подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры «314 980,4» заменить цифрами «314 515,4»;