2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 12 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 3508 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 15.01.2014 № 2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ырғыз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері аудандық бюджет қаражаты есебінен ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. «Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі аудан бюджетінің қоғамдық жұмыстарды өткізуге көзделген қаражат шегінде жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жолдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Шахинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                             М. ДУАНБЕКОВ
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 18 қаңтардағы
№ 12 қаулысына қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі, оларды
қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстар өткізілетін
мекемелер мен кәсіпорындардың тізбесі
Мекемелер
мен
кәсіпорын
дардың
аталуы
Ақылы
қоғамдық
жұмыстың
түрлері
/жобалары
1 адамға
/болжам
теңге
Жоспар бойынша
Қаржы
ландыру
көздері
Жұмыс
орын
саны,
адам
Қарал
ған
қара
жат,мың
теңге
1
2
3
4
5
6
7
Аудан
бойынша:
18660 270 35000,0 Жерг.
бюджет
1
«Тәуіп
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Село
аумағын
тазарту

Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2013 году
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 18 января 2013 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 января 2013 года № 3508. Утратило силу постановлением Иргизского районного акимата Актюбинской области от 15 января 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением Иргизского районного акимата Актюбинской области от 15.01.2014 № 2.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений осуществляющих общественные работы, виды, объемы общественных работ на 2013 год, согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
3. Государственному учреждению «Иргизский районный отдел занятости и социальных программ» для организации общественных работ направлять безработных на общественные работы в пределах районного бюджета.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Шахину.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Аким района                               М. ДУАНБЕКОВ
Приложение
к постановлению акимата района
№ 12 от 18 января 2013 года
Виды и обьемы оплачиваемых общественных работ, источники
их финансирования и перечень предприятии и организаций в
которых будут производится общественные работы
Наименова
ние органи
зации и
предприя
тии
Виды
общественных
работ
/проекты/
на 1
чел.
/прог
ноз/
/тенге/
По плану
Источни
ки
финанси
рования
Количе
ство
рабо
чих
мест,
чело
век
Преду
смотрен
ные
средст
ва,
тыс.тен
ге
По
району:
270 35000,0 Местный
бюджет
1
ГУ
«Аппарат
акима
Таупского
сельского
округа»
Очистка
территорий
село