Ырғыз аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 57 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 ақпанда № 3511 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 110 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 110 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда № 3-6 «Ырғыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
«2 975 852» саны «2 931 883» санымен ауыстырылсын;
«2 768 637» саны «2 724 668» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 975 852» саны «2 957 675,4» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-12 479» саны «-38 271,4» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«12 479» саны «38 271,4» санымен ауыстырылсын;
2) 7-тармақ алынып тасталсын;
3) 8-тармақта:
үшінші абзацтағы «30 000» саны «15 000» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
4) 9- тармақта:
мынадай мазмұндағы жаңа абзацтармен толықтырылсын:
«аудан аппаратын материалдық-техникалық жабдықтауға – 4 600 мың теңге;
білім беру объектілерін ұстауға - 30 000 мың теңге».
5) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                        хатшысы:
Н. САДЫҚОВ                            К. ҚОСАЯҚОВ
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 қаңтар
№ 57 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсан
№ 46 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
санаты
Сомасы
(мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ

О внесении изменений и дополнений в решение Иргизского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 25 января 2013 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 февраля 2013 года № 3511. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 января 2014 года № 110)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22.01.2014 № 110).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3476, опубликованное в газете «Иргиз» от 15 января 2013 года № 3-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 975 852» заменить цифрами «2 931 883»;
цифры «2 768 637» заменить цифрами «2 724 668»;
в подпункте 2):
цифры «2 975 852» заменить цифрами «2 957 675,4»;
в подпункте 5):
цифры «-12 479» заменить цифрами «-38 271,4»;
в подпункте 6):
цифры «12 479» заменить цифрами «38 271,4»;
2) пункт 7 исключить;
3) в пункте 8:
в третьем абзаце цифры «30 000» заменить цифрами «15 000»;
четвертый абзац исключить;
4) в пункте 9:
дополнить новыми абзацами следующего содержания:
«на материально-техническое оснащение аппарату района - 4 600 тысяч тенге:
«на содержание объектов образования – 30 000 тысяч тенге».
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Н. САДЫҚОВ                          К. ҚОСАЯҚОВ
Приложение к решению районного маслихата
№ 57 от 25 января 2013 года
Приложение 1 к решению районного маслихата
№ 46 от 21 декабря 2012 года
Бюджет района на 2013 год
категории
Сумма
(тыс.тенге)
класс
подкласс
Наименование