Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 74 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда № 3573 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 110 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 110 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда № 3-6 «Ырғыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
«2 931 883» саны «2 937 700» санымен ауыстырылсын;
«2 724 668» саны «2 730 485» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 957 675,4» саны «2 963 492,4» санымен ауыстырылсын;
2) 9-тармақта:
мынадай мазмұндағы жаңа абзацтармен толықтырылсын:
«коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 1700 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 100 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге - 4017 мың теңге».
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы:
Б. СӘДІРХАНОВА                        К. ҚОСАЯҚОВ
Аудандық мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение Иргизского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 29 апреля 2013 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 мая 2013 года № 3573. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 января 2014 года № 110)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22.01.2014 № 110).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3476, опубликованное в газете «Иргиз» от 15 января 2013 года № 3-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 931 883» заменить цифрами «2 937 700»;
цифры «2 724 668» заменить цифрами «2 730 485»;
в подпункте 2):
цифры «2 957 675,4» заменить цифрами «2 963 492,4»;
2) в пункте 9:
дополнить новыми абзацами следующего содержания:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда - 1700 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам Великой Отечественной войны – 100 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов - 4017 тысяч тенге».
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                       Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Б. САДИРХАНОВА                        К. КОСАЯКОВ
Приложение 1
к решению районного маслихата № 74

6 823,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 823,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 823,1
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
62 978
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
62 978
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
62 978
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 325
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 325
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 325
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 325
12
Көлiк және коммуникация
258 807
01
Автомобиль көлiгi
258 807
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл(село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
400
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
258 407
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 407
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
250 000
13
Басқалар
61 033
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
310
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
310
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
310
09
Басқалар
60 723
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл(село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 388
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
14 388
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 748
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 823,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 823,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 823,1
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
62 978
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
62 978
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
62 978
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 325
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 325
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 325
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 325
12
Транспорт и коммуникации
258 807
01
Автомобильный транспорт
258 807
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
400
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
258 407
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 407
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
250 000
13
Прочие
61 033
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
310
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
310
005
Поддержка предпринимательской деятельности
310
09
Прочие
60 723
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 388
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
14 388
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 748
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог