Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 83 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 3616 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 110 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 110 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда «Ырғыз» газетінің № 3-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
«2 937 700» саны «2 934 515» санымен ауыстырылсын;
«2 730 485» саны «2 727 300» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 963 492,4» саны «2 960 307,4 » санымен ауыстырылсын;
2) 6- тармақта:
сегізінші абзацтағы «3357» саны «2812» санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «20 819,0» саны «14 819» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «6 472» саны «4 972» санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін ұлғайтуға - 4 860 мың теңге».
көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Иргизского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 11 июля 2013 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2013 года № 3616. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 января 2014 года № 110)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22.01.2014 № 110).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3476, опубликованное 15 января 2013 года в газете «Иргиз» № 3-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 937 700» заменить цифрами «2 934 515»;
цифры «2 730 485» заменить цифрами «2 727 300»;
в подпункте 2):
цифры «2 963 492,4» заменить цифрами «2 960 307,4»;
2) в пункте 6:
в восьмом абзаце цифры «3357» заменить цифрами «2 812»;
в девятом абзаце цифры «20 819,0» заменить цифрами «14 819»;
в десятом абзаце цифры «6 472» заменить цифрами «4 972»:
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 4 860 тысяч тенге».
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 и 2 к настоящему решению.