Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 125 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 3615 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер -
"2 273 051" саны "2 276 717" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"1 793 481" саны "1 797 147" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар -
"2 345 553" саны "2 349 219" санымен ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
4 азат жолы бөлігінде:
"40 410" саны "38 244" сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жолы бөлігінде:
"14 220" саны "12 385" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
7 667 мың теңге – жергілікті атқарушы органдарының штат санының ұлғаюына.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Аудандық мәслихат хатшысы
Г. Нуредилова Х. Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 125 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2013 года № 3615. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано от 22 января 2013 года в районной газете "Қарғалы" за № 4) следующие изменения и дополнений:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 273 051" заменить цифрами "2 276 717",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "1 793 481" заменить цифрами "1 797 147";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 345 553" заменить цифрами "2 349 219";
2) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры "40 410" заменить цифрами "38 244";
в части абзаца 7:
цифры "14 220" заменить цифрами "12 385";
дополнить абзацем следующего содержания:
7 667 тысяч тенге – для увеличения штатной численности местных исполнительных органов.
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Г. Нуредилова Х. Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 10 июля 2013 года № 125
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 80
Бюджет Каргалинского района на 2013 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы