Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 125 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 3615 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер -
«2 273 051» саны «2 276 717» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
«1 793 481» саны «1 797 147» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар -
«2 345 553» саны «2 349 219» санымен ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
4 азат жолы бөлігінде:
«40 410» саны «38 244» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жолы бөлігінде:
«14 220» саны «12 385» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
7 667 мың теңге – жергілікті атқарушы органдарының штат санының ұлғаюына.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және  2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2013 года № 3615
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано от 22 января 2013 года в районной газете «Қарғалы» за № 4) следующие изменения и дополнений:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 273 051» заменить цифрами «2 276 717»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «1 793 481» заменить цифрами «1 797 147»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 345 553» заменить цифрами «2 349 219»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры «40 410» заменить цифрами «38 244»;
в части абзаца 7:
цифры «14 220» заменить цифрами «12 385»;
дополнить абзацем следующего содержания:
7 667 тысяч тенге – для увеличения штатной численности местных исполнительных органов.
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.