Қарғалы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қарашадағы № 155 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада № 3673 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 296 065" саны "2 219 483,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"1 816 495" саны "1 739 913,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар-
"2 368 567" саны "2 291 985,7" санымен ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
"8 188" саны "6 186,7" сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жолы бөлігінде:
"8 811" саны "8 964" сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жолы бөлігінде:
"7 667" саны "7 289" сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жолы бөлігінде:
"5 738" саны "6 780" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
"80 981" саны "16 000" сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жолы бөлігінде:
"2 535" саны "1 518" сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жолы бөлігінде:
"15 453" саны "11 200" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
"16 800" саны "11 654" сандарымен ауыстырылсын;
13 тармақтағы:
"41 544" саны "31 375" сандарымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихатхатшысы
Ж.Кольжанов Х. Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 7 қарашадағы
№ 155 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 7 ноября 2013 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 ноября 2013 года № 3673. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано 22 января 2013 года в районной газете "Қарғалы" за № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 296 065" заменить цифрами "2 219 483,7",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "1 816 495" заменить цифрами "1 739 913,7";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 368 567" заменить цифрами "2 291 985,7";
в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры "8 188" заменить цифрами "6 186,7",
в части абзаца 6:
цифры "8 811" заменить цифрами "8 964",
в части абзаца 8:
цифры "7 667" заменить цифрами "7 289",
в части абзаца 9:
цифры "5 738" заменить цифрами "6 780";
в пункте 10:
в части абзаца 3:
цифры "80 981" заменить цифрами "16 000",
в части абзаца 5:
цифры "2 535" заменить цифрами "1 518",
в части абзаца 8:
цифры "15 453" заменить цифрами "11 200";
в пункте 11:
в части абзаца 2:
цифры "16 800" заменить цифрами "11 654";
в пункте 13:
цифры "41 544" заменить цифрами "31 375".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж.Кольжанов Х.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 7 ноября 2013 года № 155
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 80
Бюджет Каргалинского района на 2013 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы