Қарғалы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қарашадағы № 155 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада № 3673 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
«2 296 065» саны «2 219 483,7» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
«1 816 495» саны «1 739 913,7» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар-
«2 368 567» саны «2 291 985,7» санымен ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
«8 188» саны «6 186,7» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жолы бөлігінде:
«8 811» саны «8 964» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жолы бөлігінде:
«7 667» саны «7 289» сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жолы бөлігінде:
«5 738» саны «6 780» сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
«80 981» саны «16 000» сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жолы бөлігінде:
«2 535» саны «1 518» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жолы бөлігінде:
«15 453» саны «11 200» сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
«16 800» саны «11 654» сандарымен ауыстырылсын;
13 тармақтағы:
«41 544» саны «31 375» сандарымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және  2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 7 ноября 2013 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 ноября 2013 года № 3673
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано 22 января 2013 года в районной газете «Қарғалы» за № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 296 065» заменить цифрами «2 219 483,7»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «1 816 495» заменить цифрами «1 739 913,7»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 368 567» заменить цифрами «2 291 985,7»;
в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры «8 188» заменить цифрами «6 186,7»,
в части абзаца 6:
цифры «8 811» заменить цифрами «8 964»,
в части абзаца 8:
цифры «7 667» заменить цифрами «7 289»,
в части абзаца 9:
цифры «5 738» заменить цифрами «6 780»;
в пункте 10:
в части абзаца 3:
цифры «80 981» заменить цифрами «16 000»,
в части абзаца 5:
цифры «2 535» заменить цифрами «1 518»,
в части абзаца 8:
цифры «15 453» заменить цифрами «11 200»;
в пункте 11:
в части абзаца 2:
цифры «16 800» заменить цифрами «11 654»;
в пункте 13:
цифры «41 544» заменить цифрами «31 375».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.