2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қаңтарда № 3749 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, қосымшаларға сәйкес, тиісінше 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 754 515,3 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 403 908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 74 592 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін
түсімдер - 1 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 274 503,3 мың теңге;
2) шығындар - 2 768 319,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 33 859 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 41 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7 811 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар
бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 43 619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 43 619 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 190 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.04.2014 № 211 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.05.2014 № 225 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2014 № 234 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.10.2014 № 241 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджет кірісіне, мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалардың, жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бензин мен жанармайға акциздер (авиациялық бензинді қоспағанда);
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
мемлекеттік бажы;
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларын (жұмыс пен қызмет) сатудан түсетін түсімдер;
аудан бюджетіне түсетін өзге де салықтық емес түсімдер;
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүліктерді сатудан түсетін түсімдер;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағандағы, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға алу құқығын сатудан түсетін түсімдер.

О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20 декабря 2013 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 января 2014 года № 3749. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.-Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 754 515,3 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 403 908 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 74 592 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 274 503,3 тысяч тенге;
2) затраты - 2 768 319,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 33 859 тысяч тенге;
в том числе по:
бюджетным кредитам - 41 670 тысяч тенге;
погашениям бюджетных кредитов - 7 811 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -43 619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 43 619 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24.02.2014 № 190; от 16.04.2014 № 211; от 28.05.2014 № 225 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.08.2014 № 234 (вводится в действие с 01.01.2014); от 21.10.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на бензин и дизельное топливо (за исключением авиационного);
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
государственная пошлина;
доходы от коммунальной собственности;
доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
поступления от реализации товаров (работ и услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района;
поступления от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.

3. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджеті туралы" Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жұмыссыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларын асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 (төрт) пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджеті туралы" Заңының 10-бабына сәйкес:
2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 19 966 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1852 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 19 966 теңге болып белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
5. Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 169 "Облыстық бюджетпен, Ақтөбе қ., аудандардың 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы" шешімінің 3-тармағына сәйкес, 2014 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция 1 496 342 мың теңге сомасында көзделді.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін, мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджетке берілетін трансферттер түсімдері 95 279,0 теңге соммасы ескерілсін;
7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, республикалық бюджеттен келесі мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін:
18 772 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
134 932 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 69 890 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 212 000 мың теңге.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 (четырех) процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" установлено:
с 1 января 2014 года:
1) минимальный размер заработной платы – 19 966 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1852 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 19 966 тенге.
5. В соответствии с пунктом 3 решения областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 169 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами г.Актобе, районов на 2014-2016 годы" предусмотрена на 2014 год субвенция, передаваемая из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1496 342 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2014 год сумму поступлений трансфертов в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в сумме 95 279,0 тысяч тенге;
7. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
18 772 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
134 932 тысяч тенге - на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
69 890 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
212 000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 16.04.2014 № 211 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2014 № 234 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, республикалық бюджеттен келесі мөлшерде даму трансферттер түсімдері ескерілсін:
15 727,0 мың теңге – Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы үш бірпәтерлік тұрғын үйлердің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына;
5 242,0 мың теңге – Қарғалы ауданы Петропавловка ауылындағы бір бірпәтерлік тұрғын үйдің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 06.08.2014 № 234 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен келесі мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін:
2 263,0 - санитарлық союға жолданған, бруцеллез ауруымен ауыратын ауылшаруашылық жануарлардың (ірі және ұсақ мүйізді мал) құнын өтеуге (50% дейін);
7077,1 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендер көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға - 2 788 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 6 256 мың теңге;
бас жоспарларды әзірлеуге – 44 342 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік білім беру мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 9 928 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мәдениет мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 997 мың теңге;
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 190 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.05.2014 № 225 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2014 № 234 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.10.2014 № 241 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен келесі мөлшерде нысаналы даму трансферттер түсімдері ескерілсін:
3 500,0 мың теңге - Қарғалы ауданы Әлімбет ауылында 75 орындық бала - бақша құрылысына (апаттық мәселесін шешу мақсатында) (оның ішінде жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу);
3 500,0 мың теңге - Қарғалы ауданы Әлімбет ауылында 100 орындық орта мектеп құрылысына (оның ішінде жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу);

Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 16.04.2014 № 211 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.08.2014 № 234 (вводится в действие с 01.01.2014).
7-1. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
15 727,0 тысяч тенге – на строительство трех одноквартирных домов (арендно-коммунальных) в селе Бадамша Каргалинского района;
5 242,0 тысяч тенге – на строительство одного одноквартирного жилого дома (арендно-коммунального) в селе Петропавловка Каргалинского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 06.08.2014 № 234 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
2 263,0 - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
7077,1 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов;
2 788 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
6 256 тысяч тенге - на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
44 342 тысяч тенге – на разработку генеральных планов;
9 928 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования;
997 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций культуры.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24.02.2014 № 190 (вводится в действие с 01.01.2014); от 28.05.2014 № 225 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.08.2014 № 234 (вводится в действие с 01.01.2014); от 21.10.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
3 500,0 тысяч тенге – на строительство детского сада на 75 мест в селе Алимбетовка Каргалинского района (в целях решения проблемы аварийности) (в том числе разработка проектно-сметной документации);
3 500,0 тысяч тенге – на строительство средней школы на 100 мест в селе Алимбетовка Каргалинского района (в том числе разработка проектно-сметной документации);

164 942 мың теңге - Қарғалы ауданы Бадамша селосындағы Есет-Батыр, Геологтар, Желтоқсан, Еңбекшілер, Сәтпаев, Бейбітшілік, Астана көшесінен Сәтпаевқа дейін, Ә.Молдағұлова көшесінен Есет-Батыр көшесі арқылы Бейбітшілік көшесіне дейін, Тау кеншілер көшесі, Ә.Молдағұлова көшесінен темір жолға дейін және Ж.Аймаутов, Г.Мүсірепов көшелерінің су құбырлары жүйелерін қайта жаңартуға;
10 056 мың теңге – Қарғалы ауданы Бадамша-2 ауылында су құбыры жүйесін қайта жаңартуға;
145 941,2 мың теңге - Қарғалы ауданы Бадамша ауылында орталық және кіші қазандықтарын қайта жаңартуға;
66 112,0 мың теңге - Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы магистральды су тартқыштың электрмен жабдықтау желілерін қайта жаңартуға;
4 110 мың теңге - Қарғалы ауданы Ақкөл (Приозерное) ауылындағы су құбыры желісін қайта жаңарту үшін жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге;
4 643 мың теңге - Қарғалы ауданы Жосалы ауылындағы сумен қамтамасыз ету нысандарын қайта жаңарту үшін жоба-сметалық құжатамасын әзірлеуге;
8 870,0 мың теңге – Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы М.Әуезов және Ш.Уәлиханов көшелеріндегі электр беру желісін қайта жаңартуға;
Қарғалы ауданы Бадамша ауылында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге - 26 700 мың теңге;
инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге - 1 500 мың теңге;
Қарғалы ауданы Бадамша ауылында су тарту жүйелерін қайта жаңарту мен кеңейтуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге - 10 000 мың теңге;
Қарғалы ауданы Степной ауылындағы "Сазды орта мектебі" мемлекеттік мекеменің газ жабдықтарын газбен жабдықтау жүйесіне қосу үшін модульдік қазандық және инженерлік жүйелердің құрылысына, қазандықты монтаждау және бөлшектеуге жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге – 2 800 мың теңге;
Қарғалы ауданы Степной ауылындағы ""Ақбота" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазнашылық мекеменің газ жабдықтарын газбен жабдықтау жүйесіне қосу үшін модульдік қазандық және инженерлік жүйелердің құрылысына, қазандықты монтаждауға жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге – 2 200 мың теңге;
Қарғалы ауданы Қайрақты ауылындағы "Бородинов орта мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемеменің газ жабдықтарын газбен жабдықтау жүйесіне қосу үшін инженерлік желілер құрылысына, қазандықты монтаждауға жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге – 2 200 мың теңге;
Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы үш бірпәтерлік тұрғын үйлердің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына - 0 мың теңге;
Қарғалы ауданы Петропавловка ауылындағы бір бірпәтерлік тұрғын үйдің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына - 0 мың теңге.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

164 942 тысяч тенге – на реконструкцию системы водоснабжения в селе Бадамша по улицам Есет Батыра, Геологов, Желтоксан, Енбекшилер, Сатпаева, Мира, Астаны до Сатпаева, от улицы А.Молдагуловой до улицы Мира по улице Есет Батыра, по улице Горняков, от улицы А.Молдагуловой до железной дороги и улиц Ж.Аймаутова, Г.Мусрепова Каргалинского района;
10 056 тысяч тенге – на реконструкцию системы водопровода в селе Бадамша-2 Каргалинского района;
145 941,2 тысяч тенге - на реконструкцию центральной и мини котельных в селе Бадамша Каргалинского района;
66 112,0 тысяч тенге - на реконструкцию сетей электроснабжения магистрального водовода села Бадамша Каргалинского района;
4 110 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей в селе Акколь (Приозерное) Каргалинского района;
4 643 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации реконструкции объектов водоснабжения в селе Жосалы Каргалинского района;
8 870,0 тысяч тенге – на реконструкцию линии электропередачи по улицам М.Ауезова и Ш.Уалиханова в селе Бадамша Каргалинского района;
26 700 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации строительства государственного коммунального жилья в селе Бадамша Каргалинского района;
1 500 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
10 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации реконструкции и расширения систем водоотведения в селе Бадамша Каргалинского района;
2 800 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства модульной котельной и инженерных сетей, монтаж и демонтаж котельной для подключения к системе газоснабжения газового оборудования государственного учреждения "Саздинская средняя школа" в селе Степное Каргалинского района;
2 200 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства модульной котельной и инженерных сетей, монтаж котельной для подключения к системе газоснабжения газового оборудования государственного.коммунального.казенного.предприятия.."Дошкольная организация "Акбота"" в селе Степное Каргалинского района;
2 200 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства инженерных сетей, монтаж и демонтаж котельной для подключения.к.системе.газоснабжения.газового.оборудования государственного учреждения "Бородиновская средняя школа-детский сад" в селе.Кайракты Каргалинского района;
0 тысяч тенге – на строительство трех одноквартирных жилых домов (арендно-коммунальных) в селе Бадамша Каргалинского района;
0 тысяч тенге – на строительство одного одноквартирного жилого дома (арендно-коммунального) в селе Петропавловка Каргалинского района.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 190 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.05.2014 № 225 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2014 № 234 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.10.2014 № 241 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға келесі мөлшерде ағымдағы трансферттер түсімдері ескерілсін:
2 661 мың теңге - тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 06.08.2014 № 234 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 9-1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 21.10.2014 № 241 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, Қазақстан Республикасы Үкіметі белгілеген шарттарға сәйкес, республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдарға, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік несиелерге 38 670 мың теңге түскені ескерілсін.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 21.10.2014 № 241 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының 2014 жылға арналған резерві 9 600 мың теңге сомасында бекітілсін.
12. Ауданның 2014 жылға арналған бюджетінің орындалу үрдісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24.02.2014 № 190 (вводится в действие с 01.01.2014); от 28.05.2014 № 225 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.08.2014 № 234 (вводится в действие с 01.01.2014); от 21.10.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014).
9-1. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в следующих размерах:
2 661 тысяч тенге – на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 06.08.2014 № 234 (вводится в действие с 01.01.2014).
Сноска. Пункт 9-1 с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 21.10.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление из республиканского бюджета бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов, в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан в сумме 38 670 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 21.10.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 9 600 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.

13. Селолық округтердің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихатхатшысы
Ж.Кольжанов Х. Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 170 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 21.10.2014 № 241 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

13. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов на 2014 год, согласно приложению 5.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель Секретарь
сессии районного маслихата сессии районного маслихата
Ж.Кольжанов Х.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 170
Бюджет Каргалинского района на 2014 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 21.10.2014 № 241 (вводится в действие с 01.01.2014).
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы