Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 69 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 ақпанда № 3518 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 136 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 136 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9104106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 775 746» деген цифрлар «2 686 571» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 478 521» деген цифрлар «2 389 346» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 775 746» деген цифрлар «2 714 200,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшысында
бюджет тапшылығы
«- 10 025» деген цифрлар «- 37 654,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«10 025» деген цифрлар «37 654,1» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 7 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«20 000» деген цифрлар «10 000» деген цифрлармен ауыстырылсын.
3 абзац алынып тасталсын.
3) 8 тармақ алынып тасталсын.
4) 9 тармақ мынадай мазмұндағы 3 абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 25 января 2013 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 февраля 2013 года № 3518. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 136
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24.12.2013 № 136.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9104106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 3484, опубликовано в газете «Кобда» от 18 января 2013 года № 4),следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 775 746» заменить цифрами «2 686 571», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 478 521» заменить цифрами «2 389 346»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 775 746» заменить цифрами «2 714 200,1»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 10 025» заменить цифрами «- 37 654,1»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «10 025» заменить цифрами «37 654,1».
2) в пункте 7
в части абзаца 2
цифры «20 000» заменить цифрами «10 000».
абзац 3 исключить.
3) пункт 8 исключить.
4) пункт 9 дополнить абзацем 3 следующего содержания:

«аудан әкімі аппаратын материалдық-техникалық жабдықтауға – 4 600 мың теңге».
3) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
А.АЛИЕВ                       Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
25 қаңтардағы № 69 шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
20 желтоқсандағы № 56 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атауы
І. Кірістер

«на материально-техническое оснащение аппарата акима района - 4 600 тысяч тенге».
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
А.АЛИЕВ                         Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 25 января 2013 года № 69
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 56
Районный бюджет на 2013 год
категория
Сумма, тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
І. Поступления