Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 87 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда № 3580 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 136 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 136 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 686 571» деген цифрлар «2 737 150» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 389 346» деген цифрлар «2 439 925» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 714 200,1» деген цифрлар «2 765 506,2» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшысында
бюджет тапшылығы
«- 37 654,1» деген цифрлар «- 38 381,2» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«37 654,1» деген цифрлар «38 381,2» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 9 тармақ
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«білім беру мекемелерін күрделі жөндеуге – 45 000 мың теңге»;
«Ұлы Отан соғысына катысқан ардагерлеріне біржолғы материалдық көмекке – 151 мың теңге»;
«Жасыл ел» жастардың еңбек жасақтарының жұмысын ұйымдастыруға – 2028 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 26 апреля 2013 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2013 года № 3580. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 136
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24.12.2013 № 136.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 3484, опубликовано от 18 января 2013 года в газете «Кобда» № 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 686 571» заменить цифрами «2 737 150»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 389 346» заменить цифрами «2 439 925»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 714 200,1» заменить цифрами «2 765 506,2»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 37 654,1» заменить цифрами «- 38 381,2»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «37 654,1» заменить цифрами «38 381,2».
2) пункт 9
дополнить абзацами следующего содержания:
«на капитальный ремонт объектов образования – 45 000 тысяч тенге»;
«на единовременную материальную помощь ветеранам Великой Отечественной войны – 151 тысяч тенге»;
«на организацию работ молодежных трудовых отрядов «Жасыл ел» – 2 028 тысяч тенге»;

«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 3 400 мың теңге».
3) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
А.КЛЮТОВ                       Л.ИСМАҒАМБЕТОВА

«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 3 400 тысяч тенге».
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
А.КЛЮТОВ                        Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению районного маслихата