Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 100 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде № 3608 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 136 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 136 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
2 737 150 деген цифрлар 2 738 565 деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
2 439 925 деген цифрлар 2 441 340 деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
2 765 506,2 деген цифрлар 2 766 921,2 деген цифрлармен      ауыстырылсын;
2) 6 тармақта
5 абзацтың бөлігінде:
9 021 деген цифрлар 7 791 деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
20 100 деген цифрлар 17 953 деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
8 817 деген цифрлар 7 400 деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 11 июля 2013 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июля 2013 года № 3608. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 136
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24.12.2013 № 136.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов № 3484, опубликовано 18 января 2013 года в газете «Кобда» № 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры 2 737 150 заменить цифрами 2 738 565,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры 2 439 925 заменить цифрами 2 441 340;
в подпункте 2):
затраты
цифры 2 765 506,2 заменить цифрами 2 766 921,2;
2) в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры 9 021 заменить цифрами 7 791;
в части абзаца 6:
цифры 20 100 заменить цифрами 17 953;
в части абзаца 7:
цифры 8 817 заменить цифрами 7 400;
и дополнить абзацем следующего содержания:

«жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін ұлғайтуға – 6 209 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                     хатшысы
Ж.АТАМҰРАТОВА                     Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
2013 жылғы 11 шілдедегі № 100
аудан мәслихатының шешіміне
№ 1 қосымша

«на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 6 209 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Ж.АТАМУРАТОВА                     Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 июля 2013 года № 100
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата