Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 122 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 3682 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 136 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 136 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
2 759 275 деген цифрлар 2 749 592,4 деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша
282 806 деген цифрлар 284 306 деген цифрлармен ауыстырылсын;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша
8 662 деген цифрлар 7 162 деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
2 462 050 деген цифрлар 2 452 367,4 деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
2 787 631,2 деген цифрлар 2 777 948,6 деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
57 106 деген цифрлар 59 146 деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
5 872 деген цифрлар 5 996,7 деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
6 209 деген цифрлар 5 949 деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
10 000 деген цифрлар 632 деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 9 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
50 000 деген цифрлар 49 937 деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
4 600 деген цифрлар 4 515 деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 14 ноября 2013 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2013 года № 3682. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 136
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24.12.2013 № 136.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 56 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3484, опубликованное 18 января 2013 года в газете «Кобда» за № 4), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры 2 759 275 заменить цифрами 2 749 592,4;
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры 282 806 заменить цифрами 284 306;
поступлениям от продажи основного капитала
цифры 8 662 заменить цифрами 7 162;
поступлениям трансфертов
цифры 2 462 050 заменить цифрами 2 452 367,4;
в подпункте 2):
затраты
цифры 2 787 631,2 заменить цифрами 2 777 948,6;
2) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры 57 106 заменить цифрами 59 146;
в части абзаца 9:
цифры 5 872 заменить цифрами 5 996,7;
в части абзаца 10:
цифры 6 209 заменить цифрами 5 949;
3) в пункте 7:
в части абзаца 3:
цифры 10 000 заменить цифрами 632;
4) в пункте 9:
в части абзаца 3:
цифры 50 000 заменить цифрами 49 937;
в части абзаца 4:
цифры 4 600 заменить цифрами 4 515;
в части абзаца 9:

16 677 деген цифрлар 14 605,7 деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                      хатшысы
Д.АРЫСТАНОВА                      Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
2013 жылғы 14 қарашадағы № 122
аудан мәслихатының шешіміне
қосымша

цифры 16 677 заменить цифрами 14 605,7.
5) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Д.АРЫСТАНОВА                       Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение
к решению районного маслихата
от 14 ноября 2013 года № 122
Приложение 1
к решению районного маслихата

854,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
582,5
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 791,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
114 280,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
97 223,6
2
Әлеуметтiк көмек
83 009,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 909,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5 909,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 100,5
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 497,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 700,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
142,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 510,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 862,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 388,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 214,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 214,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 759,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
256,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
198,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
66 348,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
39 017,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 456,0
024
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 456,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 100,0
033
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 100,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 312,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

854,0
012
Капитальные расходы государственного органа
582,5
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 791,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
114 280,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
97 223,6
2
Социальная помощь
83 009,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 909,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 909,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 100,5
002
Программа занятости
23 497,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 700,0
005
Государственная адресная социальная помощь
142,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 510,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 862,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 388,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 214,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 214,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 759,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
256,0
021
Капитальные расходы государственного органа
198,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
66 348,2
1
Жилищное хозяйство
39 017,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 456,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 456,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 100,0
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 100,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 312,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда