Мәртөк аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 49 "2013-2015 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 шілдедегі № 84 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 тамызда № 3633 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 237 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 237 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі» Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3 тармағына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 49 «2013-2015 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3496, 2013 жылғы 22 қаңтарда «Мәртөк тынысы» газетінің № 4-5 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«4 400 312,0» деген цифрлар «4 428 803,0» деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 919 332,0» деген цифрлар «3 947 823,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«4 431 020,6» деген цифрлар «4 459 011,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
«0» деген цифрасы «500,0» деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу
«0» деген цифрасы «500,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«33 600» деген цифрлар «197» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
«35 326» деген цифрлар «28 809» деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Мәртөк ауданының Хлебодар ауылында су құбырлық жүйелерін реконструкциялау» нысанына жобалау-сметалық құжаттамаларын жетілдіруге – 30 000 мың теңге»;
«Мәртөк ауылының автомобиль жолдарының орташа жөндеуіне – 30 000 мың теңге»;
«Мәртөк–Студент» автожолының 19,5 шақырымында Бөрте өзенінің саласы арқылы өтетін көпірді күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге – 4 500 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 49 "О бюджете Мартукского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 26 июля 2013 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2013 года № 3633. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17 января 2014 года № 237)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17.01.2014 № 237).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 «Бюджетный кодекс Республики Казахстан» Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 49 «О бюджете Мартукского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3496, опубликованное 22 января 2013 года в газете «Мәртөк тынысы» № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 400 312,0» заменить цифрами «4 428 803,0», в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «3 919 332,0» заменить цифрами «3 947 823,0»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 431 020,6» заменить цифрами «4 459 011,6»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифру «0» заменить цифрами «500,0», в том числе:
приобретение финансовых активов
цифру «0» заменить цифрами «500,0»;
в пункте 7:
в части абзаца 1:
цифры «33 600» заменить цифрами «197»;
в части абзаца 2:
цифры «35 326» заменить цифрами «28 809»;
пункт 8 дополнить абзацами следующего содержания:
«на доработку проектно-сметной документации на объект «Реконструкция водопроводных сетей в селе Хлебодаровка Мартукского района» – 30 000 тысяч тенге»;
«на средний ремонт автомобильных дорог села Мартук – 30 000 тысяч тенге»;
«на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт моста через приток реки Борте на 19,5 километре автодороги «Мартук-Студенческое» – 4 500 тысяч тенге»;

«Білім беру мекемелеріне электрондық жүйені ендіруге – 2 489 мың теңге»;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 1 422 мың теңге»;
9 тармақта:
«7 518» деген цифрлар «5 718» деген цифрлармен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық                   Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрайымы          мәслихатының хатшысы
А. Имангазина                       А. Смағұлов

«на внедрение системы электронного обучения в организациях образования – 2 489 тысяч тенге»;
«на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020» – 1 422 тысяч тенге;
в пункте 9:
цифры «7 518» заменить цифрами «5 718»;
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Мартукского      Секретарь Мартукского
районного маслихата             районного маслихата
А. Имангазина                    А. Исмагулов
Приложение 1
к решению районного маслихата

40 608,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 673 449,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 673 449,0
004
Жалпы білім беру
1 586 453,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
86 996,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
253 868,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
180 225,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
180 225,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73 643,0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9 000,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8 471,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
199,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 797,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 625,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
41 551,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
137 362,0
2
Әлеуметтiк көмек
123 476,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123 476,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
30 845,0
004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
242,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 349,0
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
234,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 407,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15 867,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 960,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 886,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 886,0

40 608,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 673 449,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 673 449,0
004
Общеобразовательное обучение
1 586 453,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
86 996,0
9
Прочие услуги в области образования
253 868,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
180 225,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
180 225,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
73 643,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9 000,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 471,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
199,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 797,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 625,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 551,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137 362,0
2
Социальная помощь
123 476,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123 476,0
002
Программа занятости
30 845,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь
242,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 349,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
234,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 407,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15 867,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 960,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 886,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 886,0