Мәртөк аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 49 "2013-2015 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 97 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3702 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 237 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 237 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 49 «2013-2015 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3496, 2013 жылғы 22 қаңтарда «Мәртөк тынысы» газетінің № 4-5 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
«4 409 319,9» деген цифрлар «4 405 064,4» деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 928 339,9» деген цифрлар «3 924 076,7» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«4 440 028,5» деген цифрлар «4 435 773,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«28 689» деген цифрлар «25 209» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 49 "О бюджете Мартукского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2013 года № 3702. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17 января 2014 года № 237)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17.01.2014 № 237).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 49 «О бюджете Мартукского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3496, опубликованное 22 января 2013 года в газете «Мәртөк тынысы» № 4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 409 319,9» заменить цифрами «4 405 064,4», в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «3 928 339,9» заменить цифрами «3 924 076,7»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 440 028,5» заменить цифрами «4 435 773,0»;
в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры «28 689» заменить цифрами «25 209»;
в части абзаца 6:

89 788,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
266 970,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
86 745,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 791,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8 805,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
199,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 797,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
841,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
43 312,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
180 225,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
180 225,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
134 729,0
2
Әлеуметтiк көмек
121 553,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121 553,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27 240,0
004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
163,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 349,0
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
250,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 407,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14 612,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 960,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 176,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 176,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 810,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

89 788,0
9
Прочие услуги в области образования
266 970,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
86 745,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 791,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 805,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
199,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 797,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
841,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43 312,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
180 225,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
180 225,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
134 729,0
2
Социальная помощь
121 553,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121 553,0
002
Программа занятости
27 240,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь
163,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 349,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
250,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 407,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14 612,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 960,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 176,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 176,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12 810,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат