Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 70 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 125 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 3709 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 146 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.02.2014 № 146 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 70 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 2 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«10 761 449,6» сандары «10 797 076,9» сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 043 939,6 мың теңге» сандары «2 079 566,9» сандарына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
«10 767 001,4» сандары «10 802 628,7» сандарына өзгертілсін;
7 тармақта
«754 589,6» сандары «790 216,9» сандарына өзгертілсін және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге»;
мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
«9-1. Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге бағытталсын».

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 28 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2013 года № 3709. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2014 года № 146
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20.02.2014 № 146.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и со статьями 9106  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 28 декабря 2012 года № 70 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3485, опубликованное 17 января 2013 года в газете «Мұғалжар» № 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «10 761 449,6» заменить цифрами «10 797 076,9»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 043 939,6» заменить цифрами «2 079 566,9»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «10 767 001,4» заменить цифрами «10 802 628,7»;
в пункте 7
цифры «754 589,6» заменить цифрами «790 216,9»
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на апробирование подушевого финансирования начального, среднего основного и общего среднего образования»
и дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Направить поступления целевых текущих трансфертов в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования».

247 486,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
247 486,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
202 147,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 292,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7 525,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 600,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 547,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 444,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
133 739,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
253 903,9
2
Әлеуметтiк көмек
226 482,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 213,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 213,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
224 269,4
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
97 074,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 200,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50,0
006
Тұрғын үй көмегі
1 700,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78 550,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 990,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 468,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 893,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 344,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 421,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 421,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 464,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

247 486,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
247 486,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
202 147,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28 292,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7 525,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 600,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18 547,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 444,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
133739,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
253 903,9
2
Социальная помощь
226 482,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 213,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 213,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
224 269,4
002
Программа занятости
97 074,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 200,0
005
Государственная адресная социальная помощь
50,0
006
Оказание жилищной помощи
1 700,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78 550,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 990,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 468,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 893,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 344,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 421,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 421,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
26 464,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат