2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 3734 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабы 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті № 1, № 2 және № 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер 12 641 884,9 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша 8 856 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша 13 720 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан 36 100 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша 3 735 667,9 мың теңге;
2) шығындар 12 474 887,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 18 001 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 22 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4 223 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо 249 278,5 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 249 278,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы -98 499,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру 98 499,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.02.2014 № 144 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.04.2014 № 152 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.05.2014 № 167 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.08.2014 № 174 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2014 № 181 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
акциздер:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түрлеріне;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне қосылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж;
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен салатын айыппұлдар, өсімдер, санкциялар, өндіріп алулар;
аудан бюджетіне түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 25 декабря 2013 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 января 2014 года № 3734. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мугалжарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям № 1, № 2 и № 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 12 641 884,9 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям 8 856 397 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 13 720 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала 36 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 735 667,9 тысяч тенге;
2) затраты 12 474 887,7 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование 18 001 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 22 224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4 223 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с
финансовыми активами 249 278,5 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов 249 278,5 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета -98 499,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета 98 499,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 20.02.2014 № 144 (вводится в действие с 01.01.2014); от 14.04.2014 № 152 (вводится в действие с 01.01.2014); от 26.05.2014 № 167 (вводится в действие с 01.01.2014); от 08.08.2014 № 174 (вводится в действие с 01.01.2014); от 20.10.2014 № 181 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельного топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет;
доходы от коммунальной собственности:
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения);
штраф, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района (города областного значения);
другие неналоговые поступления в бюджет района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения.

3. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құрылған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. 2014 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты 88 743 мың теңге сомасында трансферттер түсімдері ескерілсін.
5. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 10 бабына сәйкес мәліметке және басшылыққа алынсын:
2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 19 966 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің мөлшері – 9 983 теңге;
3) зейнетақының ең төменгі мөлшері – 20 782 теңге;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 852 теңге;
5) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 19 966 мың теңге.
5-1. "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-1 бабына сәйкес 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгендігі мәліметке және басшылыққа алынсын.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 14.04.2014 № 152 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2014 жылы ауданның бюджетіне салықтардан түсетін жалпы соманы бөлу мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы - 54 пайыз;
2) әлеуметтік салық - 54 пайыз.
7. 2014 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік алулар көлемі 4 155 147 мың теңге көлемінде болып ескерілсін.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление трансфертов в областной бюджет в сумме 88 743 тысяч тенге в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" установлено:
с 1 января 2014 года:
1) минимальный размер заработной платы – 19 966 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты – 9 983 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 20 782 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии законодательством Республики Казахстан – 1 852 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 19 966 тенге.
5-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 -2016 годы" установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 14.04.2014 № 152 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Установить в районном бюджете на 2014 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог – 54 процента;
2) социальный налог – 54 процента;
7. Учесть в районном бюджете на 2014 год размер бюджетного изъятия в областной бюджет в размере 4 155 147 тысяч тенге.

8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен 856 822,6 мың теңге түскені ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
үш деңгейлі жүйе бойынша квалификацияны арттыру курсынан өткен мұғалімдерге еңбекақыны ұлғайтуға;
аудандарға бас жоспарларын әзірлеуге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға;
аудандық маңызы бар автокөлік жолдары мен елді–мекендер көшелеріндегі автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
бруцеллезбен ауыратын, санитарлық союға бағытталатын ауылшаруашылық жануарларының құнын өтеуге (50% дейін);
көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге;
тұрғындарды әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге;
2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге;
ведомстволық бағыныстағы білім беру мекемелері мен ұйымдарының күрделі шығыстарына;
ауданның коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға;
мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.02.2014 № 144 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.04.2014 № 152 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.05.2014 № 167 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.08.2014 № 174 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2014 № 181 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттер және даму трансферттер жалпы сомасы 2 721 858,3 мың теңгеде көзделсін, оның ішінде:
білім беру нысандарын салу және қайта жаңғыртуға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

8. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на общую сумму – 856 822,6 тысяч тенге:
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на разработку генеральных планов районам;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
на развитие городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
на выплату государственной адресной социальной помощи;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
на оказание социальной защиты и помощи населению;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года;
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования;
на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов;
на организацию сохранения государственного жилищного фонда.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 20.02.2014 № 144 (вводится в действие с 01.01.2014); от 14.04.2014 № 152 (вводится в действие с 01.01.2014); от 26.05.2014 № 167 (вводится в действие с 01.01.2014); от 08.08.2014 № 174 (вводится в действие с 01.01.2014); от 20.10.2014 № 181 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты и трансферты на развитие на общую сумму 2 721 858,3 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов образования;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на развитие коммунального хозяйства;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов".
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.02.2014 № 144 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.05.2014 № 167 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.08.2014 № 174 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2014 № 181 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 178 124 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі № 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2014 жылға аудандағы қаланың, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі № 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
хатшысы
Г.Жұмабаева
С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 20.02.2014 № 144 (вводится в действие с 01.01.2014); от 26.05.2014 № 167 (вводится в действие с 01.01.2014); от 08.08.2014 № 174 (вводится в действие с 01.01.2014); от 20.10.2014 № 181 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 178 124 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению № 4.
12. Утвердить перечень бюджетных программ аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014 год, согласно приложению № 5.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
Г.Жумабаева
С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

28 121,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 852,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
350,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
919,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 847,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 847,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
1 947 341,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
391 389,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8 366,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 366,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93 847,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
66 779,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 085,8
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
4 955,3
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
17 777,5
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 250,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 539,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
533,0
041
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5 006,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
283 637,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
62 491,7
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
221 145,5
2
Коммуналдық шаруашылық
1 479 351,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 439 710,3
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
122 156,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5 039,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
39 124,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

28 121,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
26 852,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
350,0
021
Капитальные расходы государственного органа
919,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 847,0
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 847,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 947 341,6
1
Жилищное хозяйство
391 389,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 366,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 366,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93 847,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
66 779,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 085,8
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
4 955,3
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17 777,5
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 250,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 539,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
533,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5 006,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
283 637,2
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
62 491,7
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
221 145,5
2
Коммунальное хозяйство
1 479 351,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 439 710,3
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
122 156,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5 039,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района(города областного значения)
39 124,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)

10 681,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
23 866,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 791,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 073,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 122,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 176,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
121 574,0
1
Ауыл шаруашылығы
37 867,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 177,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 177,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32 690,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 503,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
174,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 513,0
6
Жер қатынастары
8 939,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 939,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
74 768,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
74 768,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
74 768,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 541,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 541,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 541,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

10 681,0
010
Капитальные расходы государственного органа
150,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23 866,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 791,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7 073,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 122,0
006
Капитальные расходы государственного органа
420,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 176,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
121 574,0
1
Сельское хозяйство
37 867,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 177,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 177,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32 690,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 503,0
003
Капитальные расходы государственного органа
174,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 513,0
6
Земельные отношения
8 939,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 939,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 839,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
74 768,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
74 768,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
74 768,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 541,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 541,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 541,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 шешіміне
№ 5 ҚОСЫМША
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының 2014 жылға бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.10.2014 № 181 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/н
Қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
1
Қандыағаш қалалық округі

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
ПРИЛОЖЕНИЕ № 5
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 127
Бюджетные программы аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 20.10.2014 № 181 (вводится в действие с 01.01.2014).
№ п/н
Наименование с/о
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
1
Кандыагашский городской округ