Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 104 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3618 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 26 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 нөмерімен тіркелген, 2013 жылғы 17 және 24 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 2, 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 675 099» деген сандар «2 565 603» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 464 284» деген сандар «2 354 788» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 715 856,3» деген сандар «2 606 360,3» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
9 абзацтың бөлігінде:
«15 791» деген сандар «13 591» деген сандармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
«6 199» деген сандар «4 999» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 11 абзацпен толықтырылсын:
жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға 6 382 мың теңге;
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 12 июля 2013 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2013 года № 3618. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27 февраля 2014 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27.02.2014 № 26).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 «О районном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3479, опубликованное в газете «Ойыл» 17 и 24 января 2013 года № 2, 3) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 675 099» заменить цифрами «2 565 603»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 464 284» заменить цифрами «2 354 788»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 715 856,3» заменить цифрами «2 606 360,3»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 9:
цифры «15 791» заменить цифрами «13 591»;
в части абзаца 10:
цифры «6 199» заменить цифрами «4 999»;
и дополнить абзацем 11 следующего содержания:
6 382 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.