Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 45 "Ойыл ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 1 тамыздағы № 183 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 тамызда № 3632 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 03 мамырдағы № 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 03.05.2016 № 99 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 19-бабының 5-тармағына сәйкес Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 45 "Ойыл ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 16 наурызда № 3-11-107 тіркелген, 2012 жылғы 29 наурызда аудандық "Ойыл" газетінің № 12 санында және 2012 жылғы 19 шілдеде uil.aktobe.gov.kz интернет-ресурсында жарияланған) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының 2-тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: М. Абдуллин

О внесении изменения в постановление акимата района от 7 марта 2012 года № 45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Уилскому району"
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 1 августа 2013 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2013 года № 3632. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 03 мая 2016 года № 99
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 03.05.2016 № 99.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уилского района от 7 марта 2012 года № 45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Уилскому району" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3-11-107, опубликованное 29 марта 2012 года в № 12 районной газеты "Ойыл" и 19 июля 2012 года в интернет-ресурсе uil.aktobe.gov.kz) следующее изменение:
пункт 2 данного постановления изложить в следующей новой редакции:
"Уилский районный отдел занятости и социальных программ".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района: М. Абдуллин