Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 "Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 88 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 ақпанда № 3521 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 160 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 160 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармақшасына, 106 бабының 2 тармағына сәйкес Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 «Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2013 жылдың 17 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
1) кірістер
«3 999 062» цифрлары «3 839 021» цифрларымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 546 370» цифрлары «1 386 329» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«3 999 062» цифрлары «3 906 543,9» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында;
бюджет тапшылығы (профицит)
«-36 357» цифрлары «-103 879,9» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында;
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру
«36 357» цифрлары «103 879,9» цифрларымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
7 абзац бөлігінде:
«66 176,0» цифрлары «0» цифрасымен ауыстырылсын;
18 абзац бөлігінде:
«100 428,0» цифрлары «9 626,0» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 30 января 2013 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 февраля 2013 года № 3521. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 160
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24.02.2014 № 160.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и пунктом 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3487, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 17 января 2013 года № 4-7) следующие изменения:
в пункте 1:
1) в подпункте 1)
доходы
цифры «3 999 062» заменить цифрами «3 839 021»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 546 370» заменить цифрами «1 386 329»;
в подпункте 2);
затраты
цифры «3 999 062» заменить цифрами «3 906 543,9»;
в подпункте 5);
дефицит (профицит) бюджета
цифры «-36 357» заменить цифрами «-103 879,9»;
в подпункте 6);
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры «36 357» заменить цифрами «103 879,9»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 7:
цифры «66 176,0» заменить цифрой «0»;
в части абзаца 18:
цифру «100 428,0» заменить цифрами «9 626,0»;

3) 9 тармақта:
1 абзац алынып тасталсын;
3 абзац бөлігінде:
«50 000,0» цифрлары «70 000,0» цифрларымен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                     хатшысы
Г.Третьяк                         Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың

3) в пункте 9:
исключить абзац 1;
в части абзаца 3:
цифры «50 000,0» заменить цифрами «70 000,0»;
4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Г.Третьяк                          Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата

735
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәмеле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
7 100
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1 800
5
Тіркелген салық
520
08
1
Мемлекеттік баж
7 000
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3 200
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 450
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
200
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
15
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
25
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
850
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

735
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
7 100
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1 800
5
Фиксированный налог
520
08
1
Государственная пошлина
7 000
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3 200
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 450
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
200
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
15
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
850
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

1 537
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
7 260
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
185
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20 769
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 000
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
75 243
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
118 557
02
Әлеуметтiк көмек
103 866
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 739
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 739
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 127
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13 697
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 811
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 832
006
Тұрғын үй көмегі
1 488
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 161
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 965
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 173
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 691
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 691
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 126
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
365
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
209 492,6
01
Тұрғын үй шаруашылығы
115 526,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
115 526,6
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
45 526,6
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

1 537
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7 260
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
185
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
20 769
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов обучающихся на дому
1 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
75 243
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
118 557
02
Социальная помощь
103 866
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 739
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 739
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 127
002
Программа занятости
13 697
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 811
005
Государственная адресная социальная помощь
1 832
006
Оказание жилищной помощи
1 488
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 161
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 965
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 173
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 691
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 126
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
365
021
Капитальные расходы государственного органа
200
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
209 492,6
01
Жилищное хозяйство
115 526,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
115 526,6
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
45 526,6
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры