Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 "Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі № 124 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 тамызда № 3639 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 160 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 160 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3, 4 тармақтарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 «Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2013 жылдың 17 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«3 840 946» деген цифрлар «4 012 947» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 388 254» деген цифрлар «1 560 255» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«3 942 009,9» деген цифрлар «4 114 010,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
16 абзац бөлігінде:
«274400,0» деген цифрлар «279400,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
3 абзац бөлігінде:
«34799,0» деген цифрлар «34235,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4, 5 абзацтармен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту – 2020 жол картасы» бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге білім бойынша – 6433,0 мың теңге және жоба – сметалық құжаттама әзірлеуге мәдениет бойынша – 2400,0 мың теңге;
Білім ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізуге – 2489,0 мың теңге;
4) 8 тармақта:
5 абзац бөлігінде:
«604,0» деген цифрлар «503,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6, 7, 8 абзацтарымен толықтырылсын:
Хромтау қаласында 280 орындық бала бақша құрылысына жоба - сметалық құжаттама әзірлеуге – 18942,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 30 июля 2013 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2013 года № 3639. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 160
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24.02.2014 № 160.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3487, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 17 января 2013 года № 4-7) следующее изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 840 946» заменить цифрами «4 012 947»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 388 254» заменить цифрами «1 560 255»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 942 009,9» заменить цифрами «4 114 010,9»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 16:
цифры «274400,0» заменить цифрами «279400,0»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 3:
цифры «34799,0» заменить цифрами «34235,0»;
дополнить абзацами 4, 5 следующего содержания:
на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по «Дорожной карте занятости - 2020» по образованию – 6433,0 тысяч тенге и на разработку проектно - сметной документации по культуре – 2400,0 тысяч тенге;
на внедрение системы электронного обучения в организациях образования – 2489,0 тысяч тенге;
4) в пункте 8:
в части абзаца 5:
цифры «604,0» заменить цифрами «503,0»;
дополнить абзацами 6, 7, 8 следующего содержания:
на разработку проектно – сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в городе Хромтау – 18942,0 тысяч тенге;

Қопа селосына Ойсылқара өзені арқылы өтетін көпір құрылысына – 30000,0 мың теңге;
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 2000,0 мың теңге;
5) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А.Жұбанышев                           Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың

на строительство мостового перехода через реку Ойсылкара на подъезде к селу Копа – 30000,0 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 2000,0 тысяч тенге;
5) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
А.Жубанышев                          Д.Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата от

735
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
7 100
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшiн төлемақы
1 800
5
Тіркелген салық
520
08
1
Мемлекеттік баж
7 000
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3 200
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 450
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
200
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
15
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
25
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
850
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

735
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
7 100
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
1 800
5
Фиксированный налог
520
08
1
Государственная пошлина
7 000
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3 200
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 450
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
200
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
15
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
850
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

195 489
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
117 253,1
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 537
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
7 260
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
185
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20 769
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 000
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
86 502,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114 032
02
Әлеуметтiк көмек
99 341
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 711
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 711
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 630
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13 697
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 811
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 832
006
Тұрғын үй көмегі
1 488
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 664
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 965
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 173
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 691
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 691
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 126
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
365
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
225 805,6
01
Тұрғын үй шаруашылығы
130 359,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

195 489
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
117 253,1
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 537
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7 260
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
185
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей сирот), и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
20 769
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов обучающихся на дому
1 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
86 502,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
114 032
02
Социальная помощь
99 341
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 711
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 711
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 630
002
Программа занятости
13 697
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 811
005
Государственная адресная социальная помощь
1 832
006
Оказание жилищной помощи
1 488
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 664
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 965
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 173
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 691
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 126
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
365
021
Капитальные расходы государственного органа
200
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
225 805,6
01
Жилищное хозяйство
130 359,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)