Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 "Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қарашадағы № 133 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қарашада № 3678 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 160 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 160 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 бабтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 «Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2013 жылдың 17 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«4 012 947» деген цифрлар «3 972 650,7» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 560 255» деген цифрлар «1 519 958,7 » деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«4 114 010,9» деген цифрлар «4 073 714,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«36 357» деген цифрлар «17 330,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профицит)
«-124 438,9» цифрлар «-118 394,7» цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын
(профицитті пайдалану) қаржыландыру
«124 438,9» деген цифрлар «118 394,7» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
4 абзац бөлігінде:
«9 757,0» деген цифрлар «11 966,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзац бөлігінде:
«5 696,0» деген цифрлар «5 514,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзац бөлігінде:
«15 579,0» деген цифрлар «9 534,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 абзац бөлігінде:
«20 769,0» деген цифрлар «20 244,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
26 абзац бөлігінде:
«7 196,3» деген цифрлар «6 639,3» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
3 абзац бөлігінде:
«34 235,0» деген цифрлар «33 485,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзац бөлігінде:
«6 433,0» деген цифрлар «5 933,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзац бөлігінде:
«2 489,0» деген цифрлар «1 871,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2013 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2013 года № 3678. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 160
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24.02.2014 № 160.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3487, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 17 января 2013 года № 4-7) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «4 012 947» заменить цифрами «3 972 650,7»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 560 255» заменить цифрами «1 519 958,7»;
в подпункте 2);
затраты
цифры «4 114 010,9» заменить цифрами «4 073 714,6»;
в подпункте 3);
чистое бюджетное кредитование
цифры «36 357» заменить цифрами «17 330,8»;
в подпункте 5);
дефицит (профицит) бюджета
цифры «-124 438,9» заменить цифрами «-118 394,7»;
в подпункте 6);
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
цифры «124 438,9» заменить цифрами «118 394,7».
2) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры «9 757,0» заменить цифрами «11 966,0»;
в части абзаца 6:
цифры «5 696,0» заменить цифрами «5 514,6»;
в части абзаца 7:
цифры «15 579,0» заменить цифрами «9 534,8»;
в части абзаца 14:
цифры «20 769,0» заменить цифрами «20 244,0»;
в части абзаца 26:
цифры «7 196,3» заменить цифрами «6 639,3»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 3:
цифры «34 235,0» заменить цифрами «33 485,0»;
в части абзаца 4:
цифры «6 433,0» заменить цифрами «5 933,1»;
в части абзаца 5:
цифры «2 489,0» заменить цифрами «1 871,0»;

1015
5
Тіркелген салық
445
08
1
Мемлекеттік баж
7000
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3200
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2450
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
200
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
15
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
25
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
850
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
140
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
65
2
Салықтық емес түсiмдер
184548
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
11108
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
11108
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер

1 015
5
Фиксированный налог
445
08
1
Государственная пошлина
7 000
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3 200
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 450
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
200
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
15
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
850
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
140
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
65
2
Неналоговые поступления
184 548
01
Доходы от государственной собственности
11 108
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
11 108
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности

503
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
4 496
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1 036
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
5 073
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
620
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
620
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
620
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
172 820
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
172 820
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
172 820
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
11 302
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
1 702
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
1 702
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
1 702
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
9 600
1
Жерді сату
9 600
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
9 600
4
Трансферттердің түсімдері
1 519 958,7
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1 519 958,7
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 519 958,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
691 081,7
Нысаналы даму трансферттері
828 877
Функ. топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
1
2
3
4
5
6
II. Шығындар
4 073 714,6
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
248 260,7
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
202 235,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
14 760
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

503
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
4 496
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 036
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
5 073
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
620
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
620
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
620
06
Прочие неналоговые поступления
172 820
1
Прочие неналоговые поступления
172 820
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
172 820
3
Поступления от продажи основного капитала
11 302
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
1 702
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
1 702
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1 702
03
Продажа земли и нематериальных активов
9 600
1
Продажа земли
9 600
Поступления от продажи земельных участков
9 600
4
Поступления трансфертов
1 519 958,7
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 519 958,7
2
Трансферты из областного бюджета
1 519 958,7
Целевые текущие трансферты
691 081,7
Целевые трансферты на развитие
828 877
Функ. группа
Сумма (тыс.тенге)
Функ. подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
II. Затраты
4 073 714,6
1
Государственные услуги общего характера
248 260,7
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
202 235,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
14 760
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)

13 537
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 406
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 956
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
450
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5 346
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 566
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
780
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 785
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 635
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
76 217,4
01
Ауыл шаруашылығы
19 946,4
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 515
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 515
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
14 431,4
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 287,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
144
06
Жер қатынастары
9 672
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 672
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 472
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 200
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
46 599
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
46 599
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46 599
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 613
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 613
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43 613
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

13 537
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6 406
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5 956
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
450
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5 346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 566
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
780
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
1 635
004
Капитальные расходы государственного органа
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
76 217,4
01
Сельское хозяйство
19 946,4
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 515
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 515
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14 431,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 287,4
003
Капитальные расходы государственного органа
144
06
Земельные отношения
9 672
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 672
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 472
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 200
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
46 599
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
46 599
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46 599
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 613
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 613
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43 613
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)