Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 "Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 142 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3704 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 160 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 160 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 77 «Хромтау ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2013 жылдың 17 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«3 972 650,7» деген цифрлар «3 958 013,5» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 519 958,7» деген цифрлар «1 505 242,7» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«4 073 714,6» деген цифрлар «4 059 077,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
15 абзац бөлігінде:
«1 000,0» деген цифрлар «0,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
18 абзац бөлігінде:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2013 года № 3704. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 160
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24.02.2014 № 160.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 77 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3487, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 17 января 2013 года № 4-7) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 972 650,7» заменить цифрами «3 958 013,5»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 519 958,7» заменить цифрами «1 505 242,7»;
в подпункте 2);
затраты
цифры «4 073 714,6» заменить цифрами «4 059 077,4»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 15:
цифры «1 000,0» заменить цифрами «0,0»;
в части абзаца 18:

«15 073,0» деген цифрлар «14 315,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
4 абзац бөлігінде:
«70 000,0» деген цифрлар «57 042,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                           хатшысы
Н.Имандосов                           Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың

цифры «15 073,0» заменить цифрами «14 315,0»;
3) в пункте 9:
в части абзаца 4:
цифры «70 000,0» заменить цифрами «57 042,0»:
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Н.Имандосов                           Д.Мулдашев
Приложение

735
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәмле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
7 100
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1 015
5
Тіркелген салық
445
08
1
Мемлекеттік баж
7 000
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3 200
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 450
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
200
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
15
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
25
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
850
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

735
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
7 100
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1 015
5
Фиксированный налог
445
08
1
Государственная пошлина
7 000
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3 200
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 450
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
200
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
15
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
850
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

140
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
65
2
Салықтық емес түсiмдер
184 626,8
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
11 186,8
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
11 108
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
503
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
4 496
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1 036
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
5 073
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
78,8
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
78,8
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
620
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
620
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
620
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
172 820
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
172 820
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
172 820
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
11 302
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
1 702
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
1 702
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
1 702
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
9 600
1
Жерді сату
9 600
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
9 600
4
Трансферттердің түсімдері
1 505 242,7
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1 505 242,7
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 505 242,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер

140
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
65
2
Неналоговые поступления
184 626,8
01
Доходы от государственной собственности
11 186,8
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
11 108
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
503
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
4 496
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 036
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
5 073
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
78,8
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
78,8
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
620
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
620
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
620
06
Прочие неналоговые поступления
172 820
1
Прочие неналоговые поступления
172 820
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
172 820
3
Поступления от продажи основного капитала
11 302
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
1 702
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
1 702
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1 702
03
Продажа земли и нематериальных активов
9 600
1
Продажа земли
9 600
Поступления от продажи земельных участков
9 600
4
Поступления трансфертов
1 505 242,7
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 505 242,7
2
Трансферты из областного бюджета
1 505 242,7
Целевые текущие трансферты

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43 613
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 947
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
36 466
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
12
Көлiк және коммуникация
713 576,5
01
Автомобиль көлiгi
713 576,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
713 576,5
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
420 028,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 020
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
279 528
13
Басқалар
155 510
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 521
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
2 521
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 521
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
500
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
09
Басқалар
152 989
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 315
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
14 315
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 916
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 731
044
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
8 185
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
105 402
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
105 402
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 356
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43 613
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6 947
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
36 466
015
Капитальные расходы государственного органа
200
12
Транспорт и коммуникации
713 576,5
01
Автомобильный транспорт
713 576,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
713 576,5
022
Развитие транспортной инфраструктуры
420 028,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14 020
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
279 528
13
Прочие
155 510
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 521
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
2 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
1 521
003
Поддержка предпринимательской деятельности
500
004
Капитальные расходы государственного органа
500
09
Прочие
152 989
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 315
040
Реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
14 315
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5 731
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
8 185
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
105 402
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
105 402
464
Отдел образования района (города областного значения)
17 356
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования