Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 89 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 3613 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 наурыздағы № 144 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 26.03.2014 № 144 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 санымен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Шалқар» газетінің 2-3(8265) санында жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «5587152,0» саны «5585521,0» санына ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері «3916267,0» саны «3914636,0» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар «5609461,4» саны «5607830,4» санына ауыстырылсын;
6 тармақта:
8, 9, 10 абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
«қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге - 12152,0 мың теңге»;
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 39823,0 мың теңге»;
«үш деңгейлі жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге - 8293,0 мың теңге;»
және мынадай мазмұндағы 11 абзацпен толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға - 13003,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 шілдедегі
№ 89 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 11 июля 2013 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 июля 2013 года № 3613. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2014 года № 144
Сноска.  Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26.03.2014 № 144.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнение в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 «О бюджете района на 2013-2015 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3481, опубликованного 16 января 2013 года в газете «Шалкар» за № 2-3(8265):
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «5587152,0» заменить цифрами «5585521,0»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3916267,0» заменить цифрами «3914636,0»;
в подпункте 2):
затраты цифры «5609461,4» заменить цифрами «5607830,4»;
в пункте 6:
8, 9, 10 абзацы изложить в новой редакции:
«на выплату ежемесячных денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей - 12152,0 тысяч тенге»;
«на увеличение размера оплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 39823,0 тысяч тенге»;
«на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе - 8293,0 тысяч тенге;»
и дополнить 11 абзацем следующего содержания:
«на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 13003,0 тыс.тенге»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного
маслихата                                 С. Тулемисов
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 89 от 11 июля 2013 года
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 48 от 25 декабря 2012 года
Бюджет Шалкарского района на 2013 год
Категория
сумма, тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

69463,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
69463,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21011,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21011,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21011,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14751,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260,0
12
Көлік және коммуникация
165674,0
1
Автомобиль көлігі
165674,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
674,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
674,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
160000,0
13
Басқалар
65398,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1000,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
1000,0
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000,0
9
Басқалар
64398,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16972,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16972,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
700,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
700,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8326,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8326,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
38400,0
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету

69463,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
69463,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21011,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21011,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21011,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14751,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
260,0
12
Транспорт и коммуникации
165674,0
1
Автомобильный транспорт
165674,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
674,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
674,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
160000,0
13
Прочие
65398,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1000,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
1000,0
005
Поддержка предпринимательской деятельности
1000,0
9
Прочие
64398,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16972,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
16972,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
700,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
700,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8326,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8326,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
38400,0
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта