Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 15-100 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 23 сәуірде N 2345 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 108–бабының 4–тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы "2013 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы" N 312 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-96 шешіміне (2012 жылғы 21 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2251 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2013 жылғы 12 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2312 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "228349986" саны "228338871" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "210923307" саны "210912192" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - барлығы" "183687461" саны "183676346" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "48194551" саны "48183436" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға" "62068" саны "53107" санына ауыстырылсын;
"оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығын күтіп-ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға" "2484" саны "330" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 12 апреля 2013 года N 15-100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 апреля 2013 года N 2345
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года N 312 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2013 год", Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 декабря 2012 года за N 2251, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 января 2013 года N 3-4 и "Жетісу" от 10 января 2013 года N 3-4), в решение Алматинского областного маслихата от 22 февраля 2013 года N 14-83 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 марта 2013 года за N 2312, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 4 апреля 2013 года N 40 и "Жетісу" от 4 апреля 2013 года N 40), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "228349986" заменить на цифры "228338871";
"поступлениям трансфертов" цифры "210923307" заменить на цифры "210912192";
"трансферты из республиканского бюджета-всего" цифры "183687461" заменить на цифры "183676346";
"целевые текущие трансферты" цифры "48194551" заменить на цифры "48183436", в том числе на:
"содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции" цифры "62068" заменить на цифры "53107";
"содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов" цифры "2484" заменить на цифры "330";

2) "шығындар" "228764309" саны "228759298" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "-9657321" саны "-9663425" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "9657321" саны "9663425" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ә. Қыстаубаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Келемсейіт
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
12 сәуір 2013 жыл
Алматы облыстық Мәслихатының
2013 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы
облыстық мәслихатының 2012 жылғы
7 желтоқсандағы "Алматы облысының
2013-2015 жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 15-100
шешіміне 1 қосымша
Алматы облыстық Мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы" N 12-69
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Алматы облысының 2013 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер
228300538
1
Салықтық түсімдер

2) "затраты" цифры "228764309" заменить на цифры "228759298";
5) "дефицит" цифры "-9657321" заменить на цифры "-9663425";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифры "9657321" заменить на цифры "9663425".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
областного Маслихата                       А.Кыстаубаев
Секретарь областного
Маслихата                                  Е.Келемсейт
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики
и бюджетного планирования                  Сатыбалдина Нафиса Тулековна
12 апреля 2013 года
Приложение 1
к решению Маслихата Алматинской
области от 12 апреля 2013 года N 15-100
"О внесении изменений в решение Маслихата
Алматинской области от 7 декабря 2012
года N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к утвержденному решением Маслихата
Алматинской области от 7 декабря 2012
года N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
228338871
1
Налоговые поступления