Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы N 21-129 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 13 тамызда N 2422 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-96 шешіміне (2012 жылғы 21 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2251 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-83 шешіміне (2013 жылғы 12 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2312 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-100 шешіміне (2013 жылғы 23 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2345 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-110 шешіміне (2013 жылғы 3 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2366 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 18 маусымдағы N 73 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 18 маусымдағы N 73 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 1 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 19-121 шешіміне (2013 жылғы 4 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2391 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 16 шілдедегі N 84 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 16 шілдедегі N 84 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 09 августа 2013 года N 21-129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 августа 2013 года N 2422
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 декабря 2012 года за N 2251, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 января 2013 года N 3-4 и "Жетісу" от 10 января 2013 года N 3-4), в решение Алматинского областного маслихата от 22 февраля 2013 года N 14-83 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 марта 2013 года за N 2312, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 4 апреля 2013 года N 40 и "Жетісу" от 4 апреля 2013 года N 40), в решение Алматинского областного маслихата от 12 апреля 2013 года N 15-100 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 апреля 2013 года за N 2345, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 7 мая 2013 года N 55-56 и "Жетісу" от 7 мая 2013 года N 55-56), в решение Алматинского областного маслихата от 23 мая 2013 года N 17-110 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июня 2013 года за N 2366, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 18 июня 2013 года N 73 и "Жетісу" от 18 июня 2013 года N 73), в решение Алматинского областного маслихата от 1 июля 2013 года N 19-121 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 июля 2013 года за N 2391, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 16 июля 2013 года N 84 и "Жетісу" от 16 июля 2013 года N 84), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "236 902 886" саны "239 663 337" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "17 373 081" саны "21 873 081" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" "190 223 376" саны "190 483 827" мың теңге, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "49 718 686" саны "49 856 441" мың теңге;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "36 771 750" саны "36 894 446" мың теңге;
2) "шығындар" "232 007 114" саны "234 519 065" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "2 987 022" саны "3 485 978" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "3 703 108" саны "4 203 108" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "716 086" саны "717 130" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "11 572 175" саны "11 820 675" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу "11 572 175" саны "11 820 675" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "-9 663 425" саны "-10 162 381" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "9 663 425" саны "10 162 381" санына ауыстырылсын;
5-тармақтағы:
"9 270 494" саны "9 510 124" санына ауыстырылсын;
"3 518 830" саны "3 758 460" санына ауыстырылсын;
"2 681 788" саны "2 853 537" санына ауыстырылсын;
"837 042" саны "904 923" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"768 222" саны "756 246" санына ауыстырылсын;
"492 564" саны "472 088" санына ауыстырылсын;
"121 307" саны "129 807" санына ауыстырылсын;
15-1-тармақтағы:
"301 715" саны "302 159" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"10 569 379" саны "10 944 160" санына ауыстырылсын;
19-тармақтағы:
"3 210 043" саны "3 251 377" санына ауыстырылсын;
"3 613 420" саны "3 596 735" санына ауыстырылсын;
20-тармақтағы:
"6 539 356" саны "6 546 989" санына ауыстырылсын;
21-тармақтағы:
"5 898 188" саны "6 058 391" санына ауыстырылсын;
22-тармақтағы:
"270 015" саны "252 805" санына ауыстырылсын;
26-тармақтағы:
"251 733" саны "242 972" санына ауыстырылсын;
28-тармақтағы:
"312 653" саны "394 814" санына ауыстырылсын;
29-тармақтағы:
"9 652 529" саны "12 132 623" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 9-1 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

1) "Доходы" цифры "236 902 886" заменить на цифры "239 663 337", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "17 373 081" заменить на цифры "21 873 081";
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифры "190 223 376" заменить на цифры "190 483 827";
"целевые текущие трансферты" цифры "49 718 686" заменить на цифры "49 856 441";
"целевые трансферты на развитие" цифры "36 771 750" заменить на цифры "36 894 446";
2) "затраты" цифры "232 007 114" заменить на цифры "234 519 065";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "2 987 022" заменить на цифры "3 485 978";
"бюджетные кредиты" цифры "3 703 108" заменить на цифры "4 203 108";
"погашение бюджетных кредитов" цифры "716 086" заменить на цифры "717 130";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "11 572 175" заменить на цифры "11 820 675";
"приобретение финансовых активов" цифры "11 572 175" заменить на цифры "11 820 675";
5) "дефицит" цифры "-9 663 425" заменить на цифры "-10 162 381";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифры "9 663 425" заменить на цифры "10 162 381";
в пункте 5:
цифры "9 270 494" заменить на цифры "9 510 124";
цифры "3 518 830" заменить на цифры "3 758 460";
цифры "2 681 788" заменить на цифры "2 853 537";
цифры "837 042" заменить на цифры "904 923";
в пункте 9:
цифры "768 222" заменить на цифры "756 246";
цифры "492 564" заменить на цифры "472 088";
цифры "121 307" заменить на цифры "129 807";
в пункте 15-1:
цифры "301 715" заменить на цифры "302 159";
в пункте 18:
цифры "10 569 379" заменить на цифры "10 944 160";
в пункте 19:
цифры "3 210 043" заменить на цифры "3 251 377";
цифры "3 613 420" заменить на цифры "3 596 735";
в пункте 20:
цифры "6 539 356" заменить на цифры "6 546 989";
в пункте 21:
цифры "5 898 188" заменить на цифры "6 058 391";
в пункте 22:
цифры "270 015" заменить на цифры "252 805";
в пункте 26:
цифры "251 733" заменить на цифры "242 972";
в пункте 28:
цифры "312 653" заменить на цифры "394 814";
в пункте 29:
цифры "9 652 529" заменить на цифры "12 132 623".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 9-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.

7. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 20-қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж. Құлахметова
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    Е. Келемсейіт
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
9 тамыз 2013 жыл
Алматы облыстық Мәслихатының
2013 жылғы 9 тамыздағы "Алматы облыстық
мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы"
N 12-69 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 21-129
шешіміне 1 қосымша
Алматы облыстық Мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Алматы облысының 2013 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

7. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
областного Маслихата                       Ж. Кулахметова
Секретарь областного
Маслихата                                  Е. Келемсейт
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного планирования
Алматинской области"                       Сатыбалдина Нафиса Тулековна
9 августа 2013 года
Приложение 1
к решению Маслихата Алматинской области
от 9 августа 2013 года N 21-129 "О внесении
изменений в решение Маслихата
Алматинской области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к решению Маслихата Алматинской области
от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының
2013-2015 жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 21-129 шешіміне
10 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы
7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне
17 қосымша
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға аудандық және
қалалық бюджеттерге облыстық бюджет есебінен берілетін
нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу
N
р н
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы
252805
1
Алакөл
105790
2
Қарасай
4000
3
Панфилов
107500
4
Талдықорған қ
35515
Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы
9 тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының
2013-2015 жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 21-129 шешіміне
11 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы
7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне
20 қосымша
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың
(селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын
белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыруға,
ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне
ауыстыру жөнiндегi жұмыстарына, елдi мекендердi
жер-шаруашылық орналастыруға жергілікті бюджеттерден
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
N
р н
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы

Алматинской области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 17
к решению Маслихата Алматинской области
от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и
городов на развитие объектов коммунального хозяйства за
счет средств областного бюджета
N
пп
Наименование района (города областного значения)
Сумма
(тыс.тенге)
Всего
217290
1
Алакольский
105790
2
Карасайский
4000
3
Панфиловский
107500
4
г.Талдыкорган
35515
Приложение 11
к решению Маслихата Алматинской области
от 9 августа 2013 года N 21-129 "О внесении
изменений в решение Маслихата
Алматинской области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 20
к решению Маслихата Алматинской области
от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на
землеустроительные работы
N
пп
Наименование района (города областного значения)
Сумма
(тыс.тенге)
Всего