2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы N 107 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 14 наурызда N 2314 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 30.04.2014 № 233 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық Мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2257 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы N 1 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1)"Кірістер" "14609262" саны "15642386" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "13424915" саны "14458039" санына ауыстырылсын;
2)"шығындар" "15211168" саны "16381429" санына ауыстырылсын;
5)"бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-616446" саны "-753583" санына ауыстырылсын;
6)"бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "616446" саны "753583" санына ауыстырылсын;
7)"қарыздар түсімі" "617485" саны "625691" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
17 сессияның төрағасы Т.Ахажан
Қалалық
мәслихаттың хатшысы М.Бопазов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
Мәженов Қайрат Рысханұлы
"05" наурыз  2013 жыл
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
05 наурыздағы "2012 жылғы
24 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 99 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 107 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
24 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 99 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 05 марта 2013 года N 107, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2013 года N 2314. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30 апреля 2014 года № 233
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30.04.2014 № 233.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2257, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 4 января 2013 года N 1) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "14609262" заменить на цифру "15642386", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "13424915" заменить на цифру "14458039";
2)"затраты" цифру "15211168" заменить на цифру "16381429";
5)"дефицит (профицит) бюджета" цифру "-616446" заменить на цифру "-753583";
6)"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "616446" заменить на цифру "753583";
7)"поступление займов" цифру "617485" заменить на цифру "625691".
2.Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3.Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4.Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
5.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной 17 сессии                     Т.Ахажан
Секретарь городского
Маслихата                                  М.Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальника городского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Маженов Кайрат Рысханович
5 мартa 2013 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений в решение
от 24 декабря 2013 года N 99
"О бюджете города Талдыкорган на
2013-2015 годы" от 5 марта
2013 года N 107
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2013-2015 годы" от 24 декабря
2012 года N 99
Бюджет города Талдыкорган на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы