Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы "Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 7-259 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 14 ақпандағы N 2-118 қаулысы, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2328 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-1393 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 29.12.2014 № 39-1393 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына және 20–бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес қала әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы "Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 7-259 қаулысына (2011 жылғы 29 наурыздағы Талдықорған қаласының Әділет басқармасында Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-1-139 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 1 сәуірдегі N 14 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1.Талдықорған қаласында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын".
аталған қаулының 2-тармағы және қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2.Қосымшаға сәйкес Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сондай-ақ қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын".
2.Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
3.Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов

О внесении изменений в постановление акимата города Талдыкорган от 17 марта 2011 года N 7-259 "Об организации общественных работ по городу Талдыкорган"
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от14 февраля 2013 года N 2-118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2328. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 39-1393
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 29.12.2014 № 39-1393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и  статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения",  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и на основании "Правил организации и финансирования общественных работ", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Талдыкорган от 17 марта 2011 года "Об организации общественных работ по городу Талдыкорган" N 7-259 (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов Управлением юстиции города Талдыкорган от 29 марта 2011 года за N 2-1-139 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 1 апреля 2011 года N 14) следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Организовать общественные работы в городе Талдыкорган".
пункт 2 и приложение указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, а также определить спросы и предложения на общественные работы по городу Талдыкорган согласно приложению."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е.Алпысов
Приложение к постановлению
акимата города Талдыкорган