2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 130 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 14 маусымда N 2387 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 30.04.2014 N 233 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық Мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2257 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы N 1 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық Мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы "2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 107 шешіміне (2013 жылғы 14 наурызда нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2314 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 наурыздағы N 12 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "15642386" саны "16763382" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"cалықтық түсімдер" "958175" саны "1194167" санына ауыстырылсын;
"cалықтық емес түсiмдер" "99591" саны "96942" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "126581" саны "172189" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "14458039" саны "15300084" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "16381429" саны "17650444" санына ауыстырылсын;
5) "бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-753583" саны "-901602" санына ауыстырылсын;
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "753583" саны "901602" санына ауыстырылсын;
7) "қарыздар түсімі" "625691" саны "773710" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын

О внесении изменений в решение от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 05 июня 2013 года N 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 июня 2013 года N 2387. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30 апреля 2014 года № 233
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30.04.2014 № 233.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2257, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 4 января 2013 года N 1), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 5 марта 2013 года  N 107 "О внесении изменений в решение от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года за N 2314, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 21 марта 2013 года N 12) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "15642386" заменить на цифру "16763382", в том числе:
"налоговым поступлениям" цифру "958175" заменить на цифру "1194167";
"неналоговым поступлениям" цифру "99591" заменить на цифру "96942";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "126581" заменить на цифру "172189";
"поступлениям трансфертов" цифру "14458039" заменить на цифру "15300084";
2) "затраты" цифру "16381429" заменить на цифру "17650444";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-753583" заменить на цифру "-901602";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "753583" заменить на цифру "901602";
7) "поступление займов" цифру "625691" заменить на цифру "773710"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению