2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы N 160 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 04 қыркүйекте N 2441 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 30.04.2014 N 233 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2257 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы N 1 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы "2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 107 шешіміне (2013 жылғы 14 наурызда нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2314 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 наурыздағы N 12 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 130 шешіміне (2013 жылғы 14 маусымда нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2387 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 маусымдағы N 25 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі "2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 142 шешіміне (2013 жылғы 17 шілдеде нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2410 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 26 шілдедегі N 30 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 20 августа 2013 года N 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 сентября 2013 года N 2441. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30 апреля 2014 года № 233
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области  от 30.04.2014 № 233.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2257, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 4 января 2013 года N 1), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 5 марта 2013 года N 107 "О внесении изменений в решение от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года за N 2314, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 21 марта 2013 года N 12), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 5 июня 2013 года N 130 "О внесении изменений в решение от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 июня 2013 года за N 2387, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 21 июня 2013 года N 25), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 4 июля 2013 года N 142 "О внесении изменений в решение от 24 декабря 2012 года N 99 "О бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года за N 2410, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 26 июля 2013 года N 30) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "16769213" саны "17707573" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "1194167" саны "1469188" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" "96942" саны "96921" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "15305915" саны "15969275" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "17656275" саны "18594635" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 25
сессияның төрағасы                         Б.Түстікбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Мәженов Қайрат Рысханұлы
20 тамыз 2013 жыл
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
"20" тамыздағы "2012 жылғы 24
желтоқсандағы "Талдықорған қаласының
2013-2015 жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 99 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"  N 160 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
"24" желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы" N 99
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талдықорған қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

1) "Доходы" цифру "16769213" заменить на цифру "17707573", в том числе по:
"налоговым поступлениям" "1194167" заменить на цифру "1469188";
"неналоговым поступлениям" "96942" заменить на цифру "96921";
"поступлениям трансфертов" цифру "15305915" заменить на цифру "15969275";
2) "затраты" цифру "17656275" заменить на цифру "18594635".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной 25 сессии                     Б. Тустукбаев
Секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Талдыкорган"                        Маженов Кайрат Рысханович
20 августа 2013 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений в решение
от 24 декабря 2013 года N 99
"О бюджете города Талдыкорган
на 2013-2015 годы" от "20" августа
2013 года N 160
Приложение 1
утвержденное решением городского
маслихата "О бюджете города
Талдыкорган на 2013-2015 годы"
от 24 декабря 2012 года N 99
Бюджет города Талдыкорган на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы