Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 193 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2540 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 31160838 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1226533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 234644 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 214560 мың теңге;
трансферттер түсімі 29485101 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6559667 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 15344024 мың теңге;
субвенциялар 7581410 мың теңге;
2) шығындар 31232573 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу 6858 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 8334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1476 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 351561 мың теңге.
5) Бюджеттің тапшылығы (профициті) (-) 430154 мың теңге.
6) Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 430154 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 24.11.2014 N 272 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 12780 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Талдықорған қаласының 2014 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Талдықорған қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Мәженов Қайрат Рысханұлы
23 желтоқсан 2013 жыл
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы "23" желтоқсандағы

О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года N 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2540
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Талдыкорган на 2014-2016 годы в соответствии с приложениями 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) Доходы 31160838 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1226533 тысячи тенге;
неналоговые поступления 234644 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 214560 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29485101 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6559667 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 15344024 тысячи тенге;
субвенции 7581410 тысяч тенге.
2) Затраты 31232573 тысячи тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование 6858 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 8334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1476 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 351561 тысяча тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета (-) 430154 тысячи тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 430154 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 272 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 12780 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ на 2014 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Талдыкорган, согласно приложения 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского Маслихата             М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель городского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Маженов Кайрат Рысханович
23 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением
Талдыкорганского городского
маслихата от 23 декабря 2013 года
N 193 "О бюджете города