Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-113 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2543 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 50-212 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 15.07.2015 № 50-212 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5919042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1078429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 53460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 73333 мың теңге;
трансферттер түсімі 4713820 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1468904 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1735672 мың теңге;
субвенция 1509244 мың теңге;
2) шығындар 5917845 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9166 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11049 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1883 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 129998 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 137967 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 137967 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 21.11.2014 N 41-173 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 23901 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 15.10.2014 N 40-171 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Есполов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
2013 жылғы 20 желтоқсан Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2014 жылға арналған бюджеті

О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 27-113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2543. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 50-212
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15.07.2015 № 50-212.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5919042 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1078429 тысячи тенге;
неналоговые поступления 53460 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 73333 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4713820 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1468904 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1735672 тысячи тенге;
субвенции 1509244 тысячи тенге;
2) затраты 5917845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9166 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11049 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1883 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 129998 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 137967 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 137967 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 21.11.2014 N 41-173 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 23901 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15.10.2014 N 40-171 (вводится в действие с 01.01.2014).
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата Е. Есполов
Секретарь городского
маслихата К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай" Сатыбалдиева Айгуль Толековна
Приложение 1 к утвержденному решению Капшагайского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-113 "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Бюджет города Капшагай на 2014 год