Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 22-133 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 19 қарашада N 2464 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 10.02.2014 N 26-168 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2262 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 13-85 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2320 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурыздағы N 13 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 маусымдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-102 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2373 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 маусымдағы N 25 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-111 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2398 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 19 шілдедегі N 29 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), 2013 жылғы 21 тамыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-128 шешіміне (2013 жылғы 3 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2436 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 13 қыркүйектегі N 37 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 22-133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2013 года N 2464. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года № 26-168
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 26-168.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2262, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 11 января 2013 года N 2), в решение Текелийского городского маслихата от 6 марта 2013 года N 13-85 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2013 года за N 2320, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 29 марта 2013 года N 13), в решение Текелийского городского маслихата от 4 июня 2013 года N 15-102 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июня 2013 года за N 2373, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 21 июня 2013 года N 25), в решение Текелийского городского маслихата от 3 июля 2013 года N 17-111 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 июля 2013 года за N 2398, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 19 июля 2013 года N 29), в решение Текелийского городского маслихата от 21 августа 2013 года N 21-128 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 сентября 2013 года за N 2436, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 13 сентября 2013 года N 37) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "кірістер" "2030806" саны "2043259" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "113885" саны "113968" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "2395" саны "2312" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "1901026" саны "1913479" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "2041763" саны "2054216" санына ауыстырылсын.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" деген жолынан кейін төмендегідей жолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 10957 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Н. Сибирякова
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
08 қараша 2013 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2013 жылғы 8 қарашадағы
"Текелі қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы" N 12-77
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 22-133 шешім жобасына
1 қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы" N 12-77
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Текелі қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

1) "доходы" цифры " 2030806" заменить на цифры "2043259", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "113885" заменить на цифры "113968";
"неналоговым поступлениям" цифры "2395" заменить на цифры  "2312";
"поступлениям трансфертов" цифры "1901026" заменить на цифры "1913479".
2) "затраты" цифры " 2041763" заменить на цифры "2054216".
После строки "5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 10957 тысяч тенге"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата по вопросам бюджета и экономики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Н. Сибирякова
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования города
Текели"                                    Мырзахметова Файзагуль Свановна
08 ноября 2013 года
Приложение 1
к проекту решения Текелийского
городского маслихата от 8 ноября
2013 года N 22-133 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Текелийского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года N 12-77
"О бюджете города Текели
на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Текелийского
городского маслихата от 21 декабря
2012 года N 12-77 "О бюджете города
Текели на 2013-2015 годы"
Бюджет города Текели на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование