Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 25-158 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2535 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 37-244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.02.2015 № 37-244 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер 3398081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 121563 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 18257 мың теңге;
трансферттер түсімі 3254045 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 788893 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1589321 мың теңге;
субвенциялар 875831 мың теңге;
2) шығындар 3368258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 170714 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 170714 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 53690 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 194581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 194581 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Текелі  қалалық мәслихатының 24.11.2014 N 35-222 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 2449 мың теңге сомасында бекітілсін.Текелі қаласының 2014 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                           Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
20 желтоқсан 2013 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы

О бюджете города Текели на 2014-2016 годы
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 25-158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2535. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 37-244
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.02.2015 № 37-244.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Текели на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 3398081 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 121563 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 18257 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3254045 тысяч, в том числе:
целевые текущие трансферты 788893 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1589321 тысяч тенге;
субвенции 875831 тысяча тенге;
2) затраты 3368258 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 170714 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 170714 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 53690 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 194581 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 194581 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 35-222 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Текели на 2014 год в сумме 2449 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета города Текели на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского
маслихата                                  Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
20 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением Текелийского
городского маслихата от 20 декабря
2013 года N 15-158 "О бюджете города