Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Жансүгіров поселкелік округі әкімінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 1 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 30 мамырда N 2365 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы Жансүгіров поселкелік округі әкімінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы Жансүгіров поселкелік округі әкімінің 18.11.2013 № 2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Ақсу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2013 жылғы 29 сәуірдегі N 102 ұсынысы негізінде округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жансүгіров поселкелік округінің Жансүгіров поселкесіне ұсақ мүйізді малдар арасында сарып ауруы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары енгізіле отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Б. Шарипов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы Министрлігінің
ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитетінің Ақсу
аудандық аумақтық инспекциясы
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Келгенбаев Мұрат Даулыбайұлы
13 мамыр 2013 жыл
"Ақсу ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Темирханов Берік Елемесұлы
13 мамыр 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Жансугуровского поселкового округа Аксуского района Алматинской области от 13 мая 2013 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2013 года N 2365. Утратило силу решением акима Жансугуровского поселкового округа Аксуского района Алматинской области от 18 ноября 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Жансугуровского поселкового округа Аксуского района Алматинской области от 18.11.2013 № 2.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представлением главного районного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аксуского района от 29 апреля 2013 года N 102 аким округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в поселке Жансугурова Жансугуровском поселковом округе в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Б. Шарипов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Аксуская районная
территориальная инспекция
комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства Сельского
Хозяйства Республики Казахстан             Келгенбаев Мурат Даулыбаевич
13 мая 2013 года
Начальник государственного
учреждения "Районное управление
государственного санитарного-
эпидемиологического надзора по
Аксускому району"                          Темирханов Берик Елемесович
13 мая 2013 года