Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 желтоқсандағы N 25-162 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 12 желтоқсанда N 2505 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 27-174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 10.02.2014 жылғы N 27-174 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2263 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2(9636) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12-92 шешіміне (2013 жылғы 18 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2332 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 наурыздағы N 13 (9647) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 маусымдағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-115 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2371 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 22 маусымдағы N 24 (9658) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-123 шешіміне (2013 жылғы 16 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2404 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 27 шілдедегі N 29 (9663) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-139 шешіміне (2013 жылғы 03 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2427 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 14 қыркүйектегі N 36 (9671) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қарашадағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 24-159 шешіміне (2013 жылғы 19 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2465 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 қарашадағы N 47 (9681) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 06 декабря 2013 года N 25-162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2013 года N 2505. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 N 27-174
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 27-174.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2263, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 12 января 2013 года N 2 (9636), в решение Аксуского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 12-92 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года за N 2332, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 30 марта 2013 года N 13 (9647), в решение Аксуского районного маслихата от 3 июня 2013 года N 15-115 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июня 2013 года за N 2371, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 22 июня 2013 года N 24 (9658), в решение Аксуского районного маслихата от 3 июля 2013 года N 18-123 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июля 2013 года за N 2404, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 27 июля 2013 года N 29 (9663), в решение Аксуского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 21-139 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 сентября 2013 года за N 2427, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 14 сентября 2013 года N 36 (9671) в решение Аксуского районного маслихата от 11 ноября 2013 года N 24-159 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 ноября 2013 года за N 2465, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 30 ноября 2013 года N 47 (9681) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "4260801" саны "4235501" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімдері" "4148835" саны "4123535" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "807558" саны "786365" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "986261" саны "982154" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4258263" саны "4233032" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау мәслихаттың экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
С.Серпербаев
Жандосова Гүлнара Жандосқызы
06 желтоқсан 2013 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы
06 желтоқсандағы "Ақсу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 10-74 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" 25-162 шешіміне
1 қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы
21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"
10-74 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Ақсу ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

1)"Доходы" цифру "4260801" заменить на цифру "4235501", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4148835" заменить на цифру "4123535", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "807558" заменить на цифру "786365";
"целевые трансферты на развитие" цифру "986261" заменить на цифру "982154".
2) "Затраты" цифру "4258263" заменить на цифру "4233032".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
Секретаря маслихата.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Аксуский
районный отдел экономики и
бюджетного планирования"
С. Серпербаев
Жандосова Гульнара Жандосовна
06 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 06 декабря 2013 N 25-162
"О внесении изменений в решение
Аксуского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года N 10-74
"О районном бюджете Аксуского
района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к утвержденному решению Аксуского
районного от 21 декабря 2012 года
N 10-74 "О районном бюджете Аксуского
района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Аксуского района на 2013 год
Категория
сумма
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы