Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы N 16-2 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2013 жылы 13 маусымда N 2383 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының  5-тармағына Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2264 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 3 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-1 шешіміне (2013 жылы 14 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2315 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 30 наурыздағы N 13 "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "6013775" саны "6097869" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "4809544" саны "4893638" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "925199" саны "982063" санына ауыстырылсын,
"дамытуға нысаналы трансферттер" "1779927" саны "1807157" санына ауыстырылсын
2) "Шығындар" "6105943" саны "6190037" санына ауыстырылсын
3) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-136400" саны "-136133" санына ауыстырылсын
4) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "136400" саны "136133" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 04 июня 2013 года N 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 июня 2013 года N 2383. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2264, опубликовано в газете "Алаколь" от 19 января 2013 года N 3), в решение Алакольского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 14-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года N 2315, опубликовано в газете "Алаколь" от 30 марта 2013 года N 13), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "6013775" заменить цифрами "6097869", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "4809544" заменить цифрами "4893638", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "925199" заменить цифрами "982063",
"целевые трансферты на развитие" цифры "1779927" заменить цифрами "1807157"
2) "Затраты" цифры "6105943" заменить цифрами "6190037"
3) "Дефицит (профицит) бюджета" цифры "-136400" заменить цифрами "-136133"
4) "Финансирование дефицита (профицита) бюджета" цифры "136400" заменить цифрами "136133"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, соблюдению законности и бюджете"