Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы N 25-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2536 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 49-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 1, 2және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7865208 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1306100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 53491 мың теңге;
трансферттер түсімі 6499257 мың теңге оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2059146 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2079581 мың теңге;
субвенциялар 2360530 мың теңге;
2) шығындар 7765319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23448 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 28984 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5536 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 159325 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 82884 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82884 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 21.11.2014 N 40-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған төтенше резерві 9562 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешiм 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессияның төрағасы Қатықбаев Қ.А.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Сейрбаев Б.Т.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
Алакөл ауданы мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы

О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 21 декабря 2013 года N 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2536. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-5
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 49-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 в следующих объемах:
1) доходы 7865208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1306100 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 53491 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6499257 тысяч тенге в том числе:
целевые текущие трансферты 2059146 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2079581тысяч тенге;
субвенция 2360530 тысяч тенге;
2) затраты 7765319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23448 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 28984 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5536 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 159325 тысяч тенге;
5) дефицит ( профицит) бюджета (-) 82884 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита ( профицита) бюджета 82884 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Алакольского района Алматинской области от 21.11.2014 N 40-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить черезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 9562 тысяч тенге для ликвидации черезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, соблюдению законности и бюджете".
5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Катыкбаев К.А.
Секретарь районного маслихата Сейрбаев Б.Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного
отдела экономики и
бюджетного планирования Бекболатов Сатай Нурмухашевич
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Алакольского района от 21 декабря
2013 года N 25-1 "О районном бюджете