Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы N 22-156 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 03 қыркүйекте N 2431 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29 мамырдағы 2014 № 34-237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.05.2014 № 34-237 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне (2012 жылдың 28 қаңтардағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2259 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 19 қаңтардағы N 4(5436) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 6 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-116 шешіміне (2013 жылдың 15 наурыздағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2330 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 30 наурыздағы N 14(5641) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 5 маусымдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-136 шешіміне (2013 жылдың 13 маусымдағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2381 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 22 маусымдағы N 26(5653) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 3 шілдедегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-148 шешіміне (2013 жылдың 17 шілдедегі нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2412 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 3 тамыздағы N 33 (5660) "Атамекен" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 20 августа 2013 года N 22-156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 сентября 2013 года N 2431. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2014 № 34-237
Сноска. Утратило силу решением  Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.05.2014 № 34-237.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:          1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2259, опубликовано в газете "Атамекен" N 4 (5436) от 19 января 2013 года), в решение районного маслихата от 6 марта 2013 года N 15-116 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2330, опубликовано в газете "Атамекен" N 14 (5641) от 30 марта 2013 года), в решение районного маслихата от 5 июня 2013 года N 17-136 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 13 июня 2013 года за N 2381, опубликовано в газете "Атамекен" N 26 (5653) от 22 июня 2013 года), в решение районного маслихата от 3 июля 2013 года N 19-148 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 17 июля 2013 года за N 2412, опубликовано в газете "Атамекен" N 33 (5660) от 3 августа 2013 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кiрiстер" "6920720" саны "7377843" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "902427" саны "1435417" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "10030" саны "10040" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "5992493" саны "5916616" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1628731" саны "1591479" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "702782" саны "664157"санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "7092144" саны "7549267" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешiм 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Керімбаев К.Н.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б
КЕЛІСІЛДІ:
"Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
20 тамыз 2013 жыл
Жамбыл аудандық Мәслихатының
2013 жылғы 20 тамыздағы "2012 жылғы
21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының
2013-2015 жылдарға арналған бюджеті
туралы" 14-107 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 22-156 шешіміне
1 қосымша
Жамбыл аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы 14-107
шешіміне бекітілген 1 қосымша
Жамбыл ауданының 2013 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Аталуы
1 Кірістер

1) "Доходы" цифру "6920720" заменить на цифру "7377843", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "902427" заменить на цифру "1435417";
"неналоговым поступлениям" цифру "10030" заменить на цифру "10040";
"поступлениям трансфертов" цифру "5992493" заменить на цифру "5916616";
"целевые текущие трансферты" цифру "1628731" заменить на цифру "1591479";
"целевые трансферты на развитие" цифру "702782" заменить на цифру "664157";
2) "Затраты" цифру "7092144" заменить на цифру "7549267".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Керимбаев К.Н
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района"                        Келдибекова Ляйля Каракучуковна
20 августа 2013 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 20 августа 2013 года N 22-156
"О внесении изменений в решение
Жамбылского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года N 14-107
"О районном бюджете Жамбылского района
на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к утвержденному решению Жамбылского
районного маслихата от 21 декабря
2012 года N 14-107 "О районном бюджете
Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1 Доходы