Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 14-1 "Еңбекшіқазақ ауданынық 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 24-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 11 желтоқсанда N 2503 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 32-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 06.05.2014 № 32-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2269 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 3, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 4, 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 5, 2013 жылғы 1 ақпандағы N 6, 2013 жылғы 8 ақпандағы N 7, 2013 жылғы 15 ақпандағы N 8, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 9 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-2 шешіміне (2013 жылғы 18 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2333 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурыздағы N 14, 2013 жылғы 5 сәуірдегі N 15 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-1 шешіміне (2013 жылғы 14 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2386 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 28 маусымдағы N 27 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-1 шешіміне (2013 жылғы 17 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2408 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 26 шілдедегі  N 31, 2013 жылғы 2 тамыздағы N 32, 2013 жылғы 8 тамыздағы N 33 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 тамыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-2 шешіміне (2013 жылғы 04 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2443 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 20 қыркүйектегі N 39, 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 40, 2013 жылғы 11 қазандағы N 42, 2013 жылғы 18 қазандағы N 43, "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 09 қарашадағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 23-1 шешіміне (2013 жылғы 20 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2472 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 қарашадағы N 49 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата N 14-1 от 22 декабря 2012 года "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2013 года N 2503. тратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2014 года № 32-3
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2014 № 32-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2269, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 11 января 2013 года N 3, 18 января 2013 года N 4, 25 января 2013 года N 5, 1 февраля 2013 года N 6, 8 февраля 2013 года N 7, 15 февраля 2013 года N 8, 22 февраля 2013 года N 9), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 15-2 "О внесений изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года за N 2333, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 29 марта 2013 года N 14, от 5 апреля 2013 года N 15), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 5 июня 2013 года N 17-1 "О внесений изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 июня 2013 года за N 2386, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 28 июня 2013 года N 27), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 4 июля 2013 года N 19-1 "О внесений изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года за N 2408, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 26 июля 2013 года N 31, от 2 августа 2013 года N 32, от 8 августа 2013 года N 33), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 16 августа 2013 года N 20-2 "О внесений изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 сентября 2013 года за N 2443, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 20 сентября 2013 года N 20, от 27 сентября 2013 года N 40, от 11 октября 2013 года N 42, от 18 октября 2013 года N 43), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 09 ноября 2013 года N 23-1 "О внесений изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2012 года  N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 ноября 2013 года за N 2472, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 29 ноября 2013 года N 49), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "кірістер" "11450171" саны "11415172" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "8645087" саны "8610088" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2058441" саны "2044442" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1500869" саны "1479869" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "11745414" саны "11710415" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылғы 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г. Лулудова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Ермек Жәкеев
05 желтоқсан 2013 жыл
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 05 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ
аудандық мәслихатының 2012 жылғы
22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы N 14-1 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 24-1 шешіміне
1 қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы "22" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 14-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I. Кірістер

1) "доходы" цифру "11450171" заменить на цифру "11415172", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "8645087" заменить на цифру "8610088", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "2058441" заменить на цифру "2044442";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1500869" заменить на цифру "1479869";
2) "затраты" цифру "11745414" заменить на цифру "11710415".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Лулудова Г.
Секретарь
районного маслихата                        Талкамбаев А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района"                  Жакеев Ермек
05 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению Енбекшиказахского
районного маслихата от 05 декабря
2013 года N 24-1 "О внесении изменений
в решение Енбекшиказахского районного
маслихата от 22 декабря 2012 года
N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского
района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря 2012 года
N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского
района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Енбекшиказахского района на 2013 год
Категория
Сумма
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ