Ескелді ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 15 қаулысы, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 13 ақпанда N 2300 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі N 249 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 14.07.2014 N 249 қаулысы.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасын, 20-бабының 5-тармағының 2) тармақшасын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, Ескелді аудан әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес Ескелді ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сондай-ақ қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Ескелді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Ескелді ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылы 02 ақпандағы N 2-9-120 болып енгізіліп, аудандық "Жетысу Шұғыласы" газетіне 2011 жылдың 09 ақпанында N 6 жарияланған) N 293 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қайырғали Айтжанұлы Әлібаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Манапов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Есболған Есенбаевич Тұрсынбаев
28 қаңтар 2013 жыл
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Бауыржан Шакарбекович Смаилов
28 қаңтар 2013 жыл
"Ескелді ауданының экономика
және бюджетті жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Серик Муратович Алимбаев
28 қаңтар 2013 жыл
Ескелді аудан әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
"Ескелді ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыру туралы"
N 15 қаулысына қосымша
Ескелді ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі
мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
сондай-қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N
Ұйымдар-
дың
тізбесі
Қоғам-
дық
жұмыс-
тардың
түр-
лері
Қоғамдық
жұмыстардың көлемі
мен нақты
жағдайлары
Қаты-
сушы-
лардың
еңбе-
гіне
төлене-
тін
ақының
мөлшері
Қар-
жы-
лан-
дыру
көзде-
рі
Сұра-
ныс
(қа-
тысу-
шы)
Ұсы-
ныс
(қа-
ты-
су-
шы)
Көле-
мі
(бір
қаты-
сушы-
ға)
Нақты
жағдайлары
1
"Ескелді
ауданының
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлімі"
мемле-
кеттік
мекемесі
Қарулы
күштер
қата-
рына
әскер-
ге
шақыру
үшін
шақыру
қағаз-
дарын
тара-
ту.

Об организации общественных работ по Ескельдинскому району
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 28 января 2013 года N 15, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 февраля 2013 года N 2300. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 14 июля 2014 года N 249
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 14.07.2014 N 249.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Ескельдинском районе.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, а также определить спросы и предложения на общественные работы по Ескельдинскому району согласно приложения.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района от 31 декабря 2010 года "Об организации общественных работ по Ескельдинскому району на 2011 год" N 293 (зарегистрированный в Реестре нормативных правовых актов 02 февраля 2011 года N 2-9-120 опубликованный в районной газете "Жетысу Шұғаласы" 09 февраля 2011 года N 6).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алибаева Кайргали Айтжановича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Манапов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Ескельдинского района"                     Есболган Есенбаевич Турсынбаев
28 января 2013 год
Начальник государственного
учреждения "Центр занятости
Ескельдинского района"                     Смаилов Бауыржан Шакарбекович
28 января 2013 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"                 Серик Муратович Алимбаев
28 января 2013 год
Приложение к постановлению
акимата Ескельдинского района
"Об организации общественных
работ по Ескельдинскому району"
от 28 января 2013 года N 15
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и
источники их финансирования, а также спросы и предложения
на общественные работы по Ескельдинскому району
N
Перечень
организа-
ций
Вид
общес-
твенных
работ
Объемы и
конкретные условия
общественных работ
Опла-
та
тру-
да
учас-
тни-
ков
Ис-
точ-
ник
фи-
нан-
си-
рова-
ния
Спрос
(учас-
тник)
Пре-
дло-
же-
ния
(учас-
тник)
Объем
(на
одно-
го
учас-
тни-
ка)
Конкретные
условия
1
Государ-
ственное
учреждение
"Отдел по
делам
обороны
Ескельдин-
ского
района"
Рас-
прос-
тране-
ние
призыв-
ных
доку-
ментов
по
делам
обороны
для
призыва
в ряды
воору-
женных
сил
До

500
шақы-
ру қағаз-
ға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады және тек
жұмыссыздар
үшін
арналады.
Жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Мақсатты
топқа кіретін
жұмыссыздар-
дың қоғамдық
жұмыстарға
басым
тәртіппен
қатысуға
құқығы бар.
Жұмыс беруші
мен қоғамдық
жұмыстарға
қатысатын
жұмыссыз
арасында жеке
еңбек шарты
жасалады.
Уақытылы
еңбекақысы
төленеді.
Ең
төменгі
еңбек-
ақы
Жер-
гі-
лікті
бюд-
жет
3
3
2
"Ескелді
аудандық
кітапха-
насы"
мемлекет-
тік
коммунал-
дық
қазына-
лық
кәсіп-
орыны
Кітап-
тарды
тігу-
ге,
түптеу-
ге
және
қалпы-
на
келті-
руге
көмек-
тесу.
2500
кітап-
қа
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады және тек
жұмыссыздар
үшін
арналады.
Жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Мақсатты
топқа кіретін
жұмыссыздар-
дың қоғамдық
жұмыстарға
басым
тәртіппен
қатысуға
құқығы бар.
Жұмыс беруші
мен қоғамдық
жұмыстарға
қатысатын
жұмыссыз
арасында жеке
еңбек шарты
жасалады.
Уақытылы
еңбекақысы
төленеді.
Ең
төменгі
еңбек-
ақы
Жер-
гі-
лікті
бюд-
жет
3
3
3
Облыстық
мүгедек-
тер
қоғамының
Ескелді
ауданы
бойынша
филиалы
Жалғыз
басты
қарт
және
мүге-
дек
азамат-
тарға
көмек
көрсе-
ту
(дәрі-
гер-
лердің
рецеп-
ті бойын-
ша
дәрі-
дәр-
мек,
тамақ-
тарын
апару)
30
үйге
дей-
ін;
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады және тек
жұмыссыздар
үшін
арналады.
Жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Мақсатты
топқа кіретін
жұмыссыздар-
дың қоғамдық
жұмыстарға
басым
тәртіппен
қатысуға
құқығы бар.
Жұмыс беруші
мен қоғамдық
жұмыстарға
қатысатын
жұмыссыз
арасында жеке
еңбек шарты
жасалады.
Уақытылы
еңбекақысы
төленеді.
Ең
төменгі
еңбек-
ақы
Жер-
гі-
лікті
бюд-
жет
3
3
4
"Ескелді
жергі-
лікті
оқыту
орталы-
ғы "
қоғамдық
бірлес-
тігі
Құжат-
тарды
рәсім-
деуде
көрсе-
тіле-
тін
техни-
калық
көмек-
тер
300
құ-
жатқа
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады және тек
жұмыссыздар
үшін
арналады.
Жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Мақсатты
топқа кіретін
жұмыссыздар-
дың қоғамдық
жұмыстарға
басым
тәртіппен
қатысуға
құқығы бар.
Жұмыс беруші
мен қоғамдық
жұмыстарға
қатысатын
жұмыссыз
арасында жеке
еңбек шарты
жасалады.
Уақытылы
еңбекақысы
төленеді.
Ең
төменгі
еңбек-
ақы
Жер-
гі-
лікті
бюд-
жет
5
5
5
Мемлекет-
тік
зейнетақы
төлеу
орталы-
ғының
Алматы
облыстық
филиалы-
ның
Ескелді
аудандық
бөлімшесі
Тылда
еңбек
еткен
арда-
гер-
лерге
құжат-
тарын
толты-
руға
көмек
көрсе-
ту;
мұра-
ғатқа
өткі-
зіле-
тін
құжат-
тарды
өңдеу.
150
құ-
жатқа
дей-
ін;

500
при
зыв
ных
повес-
ток
Общественная
работа
организуется
путем
создания
временных
рабочих
мест,
предназна-
ченное
специально
для
безработных. Направление
безработных
на
общественные
работы
осуществля-
ется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с
их согласия
в порядке
очередности
согласно
дате
регистрации.
Приоритетное
право
участия в
общественных
работах
имеют
безработные,
входящие в
целевые
группы.
Между
работодате-
лем и
безработным
заключается
индиви-
дуальный
трудовой
договор.
Своевремен-
ная выплата
заработной
платы.
Мини-
маль-
ная
зара-
бот-
ная
плата
Мест-
ный
бюд-
жет
3
3
2
Государ-
ственное
комму-
нальное
казенное
предприя-
тие
"Ескель-
динская
районная
библио-
тека"
Оказа-
ние
помощи
в
рес-
тавра-
ции,
под-
шивка и
брошю-
рование
книг.
До
2500
книг
Общественная
работа
организуется
путем
создания
временных
рабочих
мест,
предназна-
ченное
специально
для
безработных. Направление
безработных
на
общественные
работы
осуществля-
ется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с
их согласия
в порядке
очередности
согласно
дате
регистрации.
Приоритетное
право
участия в
общественных
работах
имеют
безработные,
входящие в
целевые
группы.
Между
работодате-
лем и
безработным
заключается
индиви-
дуальный
трудовой
договор.
Своевремен-
ная выплата
заработной
платы.
Мини-
маль-
ная
зара-
бот-
ная
плата
Мест-
ный
бюд-
жет
3
3
3
Областной
филиал
общество
инвалидов
по
Ескель-
динскому
району
Оказа-
ние
помощи
одино-
ким
прес-
тарелым
и инва-
лидам
(дос-
тавка
про-
дуктов
пита-
ния,
ле-
карств
по
рецепту
врачей)
оказа-
ние
помощи
в
благо-
устрой-
стве и
озеле-
нении
До 30
домов;
до
2500
квад-
ратных
метров
Общественная
работа
организуется
путем
создания
временных
рабочих
мест,
предназна-
ченное
специально
для
безработных. Направление
безработных
на
общественные
работы
осуществля-
ется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с
их согласия
в порядке
очередности
согласно
дате
регистрации.
Приоритетное
право
участия в
общественных
работах
имеют
безработные,
входящие в
целевые
группы.
Между
работодате-
лем и
безработным
заключается
индиви-
дуальный
трудовой
договор.
Своевремен-
ная выплата
заработной
платы.
Мини-
маль-
ная
зара-
бот-
ная
плата
Мест-
ный
бюд-
жет
3
3
4
Общес-
твенное
объедине-
ние
"Ескель-
динский
центр
местного
обучения"
Оказа-
ние
техни-
ческой
помощи
при
офор-
млении
доку-
ментов
До 300
доку-
ментов
Общественная
работа
организуется
путем
создания
временных
рабочих
мест,
предназна-
ченное
специально
для
безработных. Направление
безработных
на
общественные
работы
осуществля-
ется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с
их согласия
в порядке
очередности
согласно
дате
регистрации.
Приоритетное
право
участия в
общественных
работах
имеют
безработные,
входящие в
целевые
группы.
Между
работодате-
лем и
безработным
заключается
индиви-
дуальный
трудовой
договор.
Своевремен-
ная выплата
заработной
платы.
Мини-
маль-
ная
зара-
бот-
ная
плата
Мест-
ный
бюд-
жет
5
5
5
Отделение
Ескель-
динского
районного
филиала
Алматин-
ской
области
государ-
ственного
центра по
выплате
пенсии
Помощь
в
запол-
нении
доку-
ментов
труже-
ников
тыла;
обра-
ботка
доку-
ментов
сдава-
емых в
архив.
До 150
доку-
мен-
тов;
до