Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандақ мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 19-110 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 14 маусымда N 2385 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 36-197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 29.04.2014 № 36-197 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылдың 24 наурызындағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2271 енгізілген, 2013 жылдың 25 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 4 жарияланған)шешіміне, 2013 жылдың 11 наурызындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-93 (2013 жылдың 18 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2334 енгізілген, 2013 жылдың 12 сәуірінде аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 15 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3280600" саны "3573740" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3130928" саны "3424068" санына ауыстырылсын
2) "Шығындар" "3283674" саны "3576814" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы                            А.Шаихов
Мәслихат хатшысы                           Қ.Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы                          Серік Мұратұлы Әлімбаев

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 19-110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 июня 2013 года N 2385. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2014 года № 36-197
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2014 № 36-197.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2271, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 25 января 2012 года N 4), от 11 марта 2013 года N 17-93 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года N 2334, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 12 апреля 2013 года N 15), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3280600" заменить на цифру "3573740", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3130928" заменить на цифру "3424068"
2) "Затраты" цифру "3283674" заменить на цифру "3576814"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету"
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии                        Шаихов А
Секретарь сессии                           Тастанбаев К
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Алимбаев Серик Муратович