Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы N 15-75 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 14 наурызда N 2317 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-135 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.02.2014 N 28-135 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-55 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2274 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 18 қаңтардағы N 4(4483) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
"Кірістер" "36632680" саны "34599878" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "6329076" саны "4296274" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3289172" саны "1635586" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "3039904" саны "2660688" санына ауыстырылсын.
"Шығындар" "36967358" саны "36588627" санына ауыстырылсын;
"Таза бюджеттік кредиттеу" "71941" саны "71458" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "5954" саны "6437" санына ауыстырылсын;
"Бюджет тапшылығы (профицит)" "-406619" саны "-2060207" санына ауыстырылсын;
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы) "406619" саны "2060207" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Н.Абилев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф.Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
Іле ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Естеусізова Гүлнар Таутайқызы
05 наурыз 2013 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 05 наурыздағы "Іле
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 15-75
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
шешімнің 1 қосымшасы
Іле аудандық мәслихаттың 2012 жылдың
21 желтоқсандағы "Іле ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 05 марта 2013 года N 15-75, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2013 года N 2317. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-135
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 N 28-135.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2274, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 4(4483) от 18 января 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "36632680" заменить на цифру "34599878", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "6329076" заменить на цифру "4296274", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3289172" заменить на цифру "1635586";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3039904" заменить на цифру "2660688".
2)"Затраты" цифру "36967358" заменить на цифру "36588627";
3)"Чистое бюджетное кредитование" цифру "71941" заменить на цифру "71458", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "5954" заменить на цифру "6437";
5)"Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-406619" заменить на цифру "-2060207";
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "406619" заменить на цифру "2060207"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии                        Н. Абилев
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Илийского района                           Естеусизова Гульнар Таутаевна
05 марта 2013 год
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 05 марта 2013 года N 15-75
"О внесении изменений в решение
Илийского районного маслихата
"О районном бюджете Илийского
района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к решению Маслихата Илийского
района от 21 декабря 2012 года