Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы N 17-88 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2013 жылы 13 маусымда N 2382 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-135 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.02.2014 N 28-135 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-55 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2274 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 18 қаңтардағы N 4(4483) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-75 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2013 жылғы 14 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2317 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 29 наурыздағы N 14(4493) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "34599878" саны "35117507" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "0" саны "13910" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "4296274" саны "4799993" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1635586" саны "1863403" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2660688" саны "2936590" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "36588627" саны "37037116" санына ауыстырылсын;
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-2060207" саны "-1991067" санына ауыстырылсын;
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" "2060207" саны "1991067" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 04 июня 2013 года N 17-88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 июня 2013 года N 2382. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-135
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 N 28-135.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2274, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 4 (4483) от 18 января 2013 года) в решение Илийского районного маслихата от 05 марта 2013 года N 15-75 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года за N 2317, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 14(4493) от 29 марта 2013 года следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "34599878" заменить на цифру "35117507", в том числе:
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "0" заменить на цифру "13910";
"поступления трансфертов" цифру "4296274" заменить на цифру "4799993", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1635586" заменить на цифру "1863403";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2660688" заменить на цифру "2936590"
2) "Затраты" цифру "36588627" заменить на цифру "37037116";
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-2060207" заменить на цифру "-1991067";
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "2060207" заменить на цифру "1991067"

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Г.Надырбекова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф.Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
Іле ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Естеусізова Гүлнар                                                        Таутайқызы
04 маусым 2013 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2013 жылқы 04 маусымдағы "Іле
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 15-75
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
шешімнің 1 қосымшасы
Іле аудандық мәслихаттың 2012 жылдың
21 желтоқсандағы "Іле ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 13-55
шешіміне бекітілген
1 қосымшасы
Іле ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. КІРІСТЕР

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии                        Г.Надырбекова
Секретарь районного
маслихата                                  Ф.Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики
и бюджетного планирования
Илийского района                           Естеусизова Гульнар Таутаевна
04 июня 2013 года
Приложение 1
к решению Маслихата Илийского района
от 04 июня 2013 года N 17-88 "О внесении
изменений в решение Илийского
районного маслихата "О районном бюджете
Илийского района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к решению Маслихата Илийского района
от 21 декабря 2012 года N 13-55
"О районном бюджете Илийского района
на 2013-2015
годы
Районный бюджет Илийского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы